Skocz do zawartości
Magya

mała buda

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem niewielkiej obudowy zaprojektowanej tak niefortunnie, ze ma 4 x 5,25 1 x flop i tylko jeden na HDD. Jeden dysk to zamalo a 4 x 5,25 juz wykorzystalem (nagrywarka, cd, panel sterujacy i jeden zarezerwowany na drugi panel). Wpadlem na pomysl aby kupic zewnetrzna obudowe i trzymac w niej na USB jeszcze jeden dysk. Ma to wiele plusow (na przyklad taki ze nie trzeba sie specjalnie pieprzyc z jego wyjmowaniem). CZy ktos z was spotkal sie z takim rozwiazaniem ? Podejrzewam ze tak... Jakie sa minusy takiej operacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tak się bawić? :? Żeby dysk był wydajny musisz mieć USB 2.0 albo FireWire. Koszt takiej obudowy/kieszeni może być większy niż zakup

porządnej obudowy.

 

Zresztą niewielkim nakładem pracy i kasy można dorobi półkę na hdd.

Albo położyć na dnie obudowy dysk na piance i po kołopocie, a do tego

ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jak masz klopot to jedz na gielde i kub sobie jakiegos bigtowerka. Tydzien temu dorwalem takie cacko za 30 zeta bez zasilacza, wymylem (ptaki mi osraly :D ) i funkiel nuweczka, nieśmigana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z danymi smigam bardzo czesto. Nie chce dorabiac koszyka bo mi zasloni wiatrak. Naprawde, nie chce wsadzac kolejnej cieplogennej metalowej puszki do budy. Bigtowerka nie chce bo mi sie moja zmodowana podoba. Moze kiedys bede mial ochote na nowa. puszka na dysk to 99 zeta (na dysk 2,5) albo 199 na zwykly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...