Skocz do zawartości
Flemi

Problem z Nvidia / Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie mam problem ze sterownikami Nvidia, ale tylko gdy włączę Minecraft'a. Mam około 15FPS i nie moge z tym nic zrobić. Próbowałem wszystkiego ale dopiero po odinstalowaniu sterownków mam stały 60FPS. Jak zainstalowałem ponownie to problem znowu się pojawił. Karta graficzna: 660M, wersja sterownika 384.76. Gre oczywiście właczam na karcie Nvidii. Dodatkowo po zainstalowaniu sterowników w grze czasami pojawiają sie takie poziome kreski.

Edytowane przez Flemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna tak jest czy dopiero teraz .

 

GTX660M to stary Kepler , w dodatku wersja mobilna była średnio wydajna - 384 SP i pamięć DDR5@128 bit , wydajność jak desktopowy GTX650 .

 

Może sterowniki coś mieszają , NV lubi osłabiać starsze karty w nowych sterownikach .

 

Spóbuj na starszych sterownikach , szczególnie tych z czasów GTX6xx .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zainstalowałem sterowniki z początku 2017 i pomogło, sam się sobie dziwie jak na to nie wpadłem :) Karta faktycznie już stara, miałem sobie nowy sprzęt kupić ale teraz ceny poszły w górę przez te koparki. Mówisz, że nie opłaca się na starszej karcie instalować najnowszych aktualizacji? W sumie to na kartach się nie znam i nie wiem jak te sterowniki wpływają na wydajność w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...