Skocz do zawartości
spilihp

NVIDIA sterowniki / GeForce Experience

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wszystko działało i śmigało jak należy, nagrywałem sb filmiki za pomocą Shadow Playera. Po pewnym czasie nawet nie zwróciłem na to uwagi bo przestałem używać Shadowa a do panelu NVIDII nie wchodziłem bo po prostu nie było takiej potrzeby. Otóż znikneła mi opcja i w pasku otwarcia panelu NVIDII. Nie wiem jak to się stało, na pewno jej nie skasowałem itp, no ale cuż, mam płytkę to sb zainstaluję to z powrotem. Otóż gdy jestem w menu i wybieram czy to opcje do zainstalowania sterów czy experience wyskakuje mi błąd iz praca programy instalacyjnego NVIDIA zakończyła się niepowodzeniem. Szukałem po internecie i nie mogę nic znaleźć co mi pomoże. Czyściłem kompa z virusów, naprawiałem błędy w rejestrze, robiłem praktycznie wszystko z tych podstawowych rzeczy i nadal nic. Karta graficzna to GeForce GTX660. O, dodam jeszcze że próbowałem usunąć sterowniki od GeForce'a które już mam na kompie lecz ich też nie mogę, a nie chcę nie wiadomo czego kombinować bo zaraz wyjdzie tak że coś się całkiem zepsuje i nie będę w stanie korzystać z komputera. Próbowałem również zaaktualizować poprzez menedżer urządzeń ale tam twierdzą że sterowniki są aktualne i według mnie też tak jest, ale nie mam zielonego pojęcia jak zainstalować GeForce Experience i z powrotem mieć do dyspozycji panel NVIDII. Any help? Win 7 dodam.

post-238604-0-01275600-1500815108_thumb.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta