Skocz do zawartości
antonow

Montaż monitorów na uchwycie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić dwa monitory z cienkimi ramkami. Zastanawiam się jak je potem ustawić. Lepiej je postawić stadardowo na stopkach obok siebie czy może przymontować je razem za pomocą podwójnego ramienia? Gdzieś taki pomysł zobaczyłem i w sumie to mi się spodobał. Ktoś już tak może ma i mógłby się podzielić tajemną wiedzą? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz do wyboru dwa warianty jeśli chodzi o uchwyty. Albo ramię montażowe mocowane do blatu albo uchwyt/stojak. Przede wszystkim oszczędzasz dzięki temu miejsce na biurku, bo albo redukujesz stopkę do jednej, albo pozbywasz się stopek w ogóle. Do tego można jakoś sensownie ogarnąć kable żeby się nie poniewierały dookoła i nie robiły sztucznego bałaganu. No i z połączeniu z cienkimi ramkami będzie to ładnie wyglądać. Ultra wide to też jakieś rozwiązanie, ale co kto woli. Ja postawiłem jednak na ramię mimo wszystko i nie narzekam (kupiłem dokładnie to: https://iiyama-sklep.pl/393-akcesoria-i-uchwyty-podwojne-ramie-montazowe-uchwyt-na-dwa-monitory-ds1002c-b1-.html, solidne, łatwe w montażu). Fakt, że były i tańsze, widziałem, ale doszedłem do wniosku, że nie będę jakiegoś dziadostwa lichego kupował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...