Skocz do zawartości
specdriver

Amoled, wymienna bateria, nowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

właśnie padł mi Samsung S5 z którego byłem mega zadowolony wbrew opinii w necie.

Szukam zamiennika w nowych i nie mogę nic znaleźć co by spełniało moje oczekiwania.

Amoled mus tak samo jak i wymienna bateria(proszę mnie nie przekonywać, że da się żyć bez, temat przerobiłem)

Nie boje się egzotycznych marek, miałem Xiaomi i byłem zadowolony, ale brakło amoleda.

Czy jest coś z nowych czy muszę szukać używek s5 lub note 4?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Note 4 i .. co będę oszukiwał... brać, bo wbrew pozorom ciężko mieć coś lepszego w tej cenie, a już jest ze mną od 2015 roku.

 

Jak podasz budżet i wymagania to może znajdzie się coś podobnego w rozsądnej cenie.. ale rysik, OIS, amoled, 2K, dobra bateria, acz nie pogardziłbym wielkością rzędu 4000-5000mAh... hmmm

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem ze będzie note 4. Boje się tylko tego rozmiaru. S5 mi pasuje idealnie a note kiedyś trzymałem to nie bardzo. Może podjadę i przymierze jeszcze raz w jakimś sklepie . Widzę na allegro nawet nowe są note 4 jak i s5 ale ściągane z Chin . Note 2x droższy wiec odpada. Jak dla mnie nie jest 2x więcej wart od s5 , bo nie jestem w stanie wykorzystać potencjału note 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...