Skocz do zawartości
michu98

Następca Z3 Compact

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Z3C po dwóch wymianach zakończył gwarancję i ponownie jego żywot dobiega końca.

 

Szukam następcy, który nie przyniesie za sobą ogromnej zmiany  w wielkości a zapewni jakiś krok do przodu.

 

Przykładając Z3C do P10 albo S7/8 różnica w rozmiarze wydaje się nie do zaakceptowania dla kogoś kto nosi tel w kieszeni...

 

Tutaj prośba o pomoc/poradę.

Budżet w zasadzie bez znaczenia większego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Z3C po dwóch wymianach zakończył gwarancję i ponownie jego żywot dobiega końca.

 

Szukam następcy, który nie przyniesie za sobą ogromnej zmiany  w wielkości a zapewni jakiś krok do przodu.

 

Przykładając Z3C do P10 albo S7/8 różnica w rozmiarze wydaje się nie do zaakceptowania dla kogoś kto nosi tel w kieszeni...

 

Tutaj prośba o pomoc/poradę.

Budżet w zasadzie bez znaczenia większego.

 

W takim razie czekaj na testy Sony Xperia XZ1 Compact, a w międzyczasie może masz jakiś stary telefon. Ale...mam obawy czy Sony wygra nawet z S7 jeśli idzie o aparat, dźwięk - pewnie będzie w miarę cicho, a reszta może poza nakładką to rzecz gustu. Ale będzie w miarę drogo, niby na premierę dorzucają słuchawki więc zależy jaki masz budżet. Poza tym Sony Xperia X Compact / Z 5 Compact, ale to raczej na przeczekanie chyba, że ci wystarczą. Bo przeważnie ram, SoC jest ten sam lub prawie identyczny, a na co dzień jeśli, któryś nie ma wad to nie odczujesz różnicy. Jeśli chce topowych podzespołów, świetny aparat to raczej coś w stylu S7, S8, LG G6, HTC U11 itd. Wszystko duże, ale Samsung S7 najmniejszy, te parę milimetrów. XZ czy XZ1 przeważnie przegrają np. aparatem. Zależy ile chcesz wydać, na czym ci zależy, ale poza serią Compact, iPhone SE i może jego następcą nie ma praktycznie małych/normalnych telefonów, a już szczególnie dostępnych u nas i z takimi podzespołami.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Przykładając Z3C do P10 albo S7/8 różnica w rozmiarze wydaje się nie do zaakceptowania dla kogoś kto nosi tel w kieszeni...

(...)

 

To kup sobie IP SE :)

W takim razie czekaj na testy Sony (...)

 

Sony poza niezłą optyką kilka lat temu już niczym nie bryluje poza dużym odsetkiem zgłoszeń gwarancyjnych.

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto nosi rurki albo leginsy to na pewno.

Dzięki za radę. Niestety nietrafione. :plum:

 

Koniec końców stwierdzam, że to kwestia przyzwyczajeń. Poużywałem kilka dni S7 i już wymiar nie stanowi takiego problemu jak się spodziewałem. Jedynie mniejszy komfort w obsłudze ekranu jedna dłonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...