Skocz do zawartości
ogl1986

LAN party - szukamy chętnych osób.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Od około 8 lat, wraz z grupą przyjaciół, regularnie (2 razy do roku) organizujemy LAN party. Wynajmujemy salę konferencyjną wraz z pokojami i przez 3-4 dni mamy wielka frajdę ze wspólnego grania. Zazwyczaj jest nas około 10. Bywa idealne 12, jednak nie jest to reguła i ze względu na to, że jesteśmy dość dorosłą grupą czasami brakuje rąk do grania. Nie zmienia to faktu, że rok do roku, jedzie z nami jedna rodzina z dziećmi (dziećmi zajmuje się wtedy opiekunka) i dwie pary (jeszcze nie spętane obrączkami :D).

W tym miejscu chcę zaprosić chętne osoby na udział w naszym LAN party. Nie jest to jednorozowe dokooptowanie i zatkanie ludźmi dziury w obecnej grupie, oferujemy miejsce w regularnym składzie, oczywiście dla zainteresowanych.

Teraz kilka konkretów.
Tytuły, w które głównie gramy to: Overwatch, Rocket League, Civ 5, DotA 2 (w tym roku będzie pierwsze podejscie), Unreal (albo 2004, albo ten najnowszy), bywa też Flatout 2 i jakieś inne (mogę teraz nie pamiętać). Lista nie jest zamknięta, bo co imprezę staramy się próbować i dodawać/wymieniać nowe gry.

Poziom graczy jest dość różny. Ktoś z top 500 w OV, będzie w najlepszym wypadku się nudził.

 

Wszyscy jesteśmy z Warszawy lub okolic, hotel znajduje się w Grudziądzu, na miejsce dojeżdżamy autami więc nie będzie problemem zabrania kogoś po drodze. Można dojechać pociągiem, ale według mnie jest to niewykonalne z całym PC-tem. Jedynie laptop jest dość mobilny.

 

Cena za wszystko: pokój (hotel 3 gwiazdkowy), sala konferencyjna, śniadania, korkowe i inne "pierdzimąki" około 350zł za cały wyjazd. Kosztami dojazdu dzielimy się według tego kto z kim jedzie. Sala, którą wynajmujemy jest bezpieczna, zamykana a klucz jest tylko u nas. Wyjazd od 24.08 powrót 27.08.

Zapraszam serdecznie wszystkich do kontaktu ze mną poprzez PM, albo maila ogl1986@o2.pl.

Temat jest dość szeroki więc mogłem nie opisać wszystkiego, w razie pytań proszę pisać.

Pozdrawiam

Piotr
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...