Skocz do zawartości
Preston81

crucial ballistick pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam pytanie posiadam kość pamieci ram 

crucial ean 649528782083 (BLS8G4D26BFSEK)

 

 chcialbym dokupic 2 lecz nie wiem czy bedzie dzialala poprawnie w dual channel poniewaz numer seryjny 2 kosci jest inny ma opis dual rank a moja single rank 

 

porownanie obu kosci https://www.morele.net/porownaj/ids=1129101,1195287&cat=38

 

kosc nr 2 ma nr ean 649528781871 (BLS8G4D26BFSE)

 

pytam poniewaz ta kosc (BLS8G4D26BFSE) jest teraz w promocji dobre 100 zł taniej niż ta którą już mam i chce się dowiedzieć czy Januszowanie i oszczedzanie 100 wyjdzie mi na zdrowie czy kosci beda mialy ze soba konflikt? 

 

 

prosze o ponmoc i moze ktos wyjasnic czym roznia sie moduly dual rank i single rank ? chodzi o umiejscowienie kosci z pamieciami po 1 lub po 2 stronach pamieci ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy przyjąć, że dual rank razem z single rank nie będą działać poprawnie w dual channel. Na niektórych płytach/biosach mogą w ogóle ze sobą nie chcieć działać. Teoretycznie mogłyby działać, ale tak piszą biosy, że to nie działa (moga byc od tego jakieś wyjątki).

 

Jeżeli jest aż taka różnica w cenie, to chyba lepiej kupić dwie nowe, a tę starą sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...