Skocz do zawartości
DziubekR1

Lenovo Y700 15" - usuniecie warstwy anti-glare i pytanie o kulturę pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Szybkie pytanko, zastanawiam sie nad zakupem Lenovo Y700 15" jako, ze sa teraz do wziecia nowki za 3050zl. Jedyny problem to ta gowniana warstwa anti-glare jako, ze nie uznaje innych matryc jak matowe.

 

Czytalem opinie na necie, ze mozna ja usunac przy lekkiej pomocy suszarki, ale moje pytanie brzmi, czy pod spodem bedzie matowa matryca, czy blyszczaca?? Znalazlem dwa filmy na youtube i co ciekawe jeden ma matowa, a drugi blyszczaca:

 

Mat -
- to w ogole ciekawy temat, bo kolo zamowil lapa, a tu calkowity mat, ale podejrzewam, ze on kupil uzywany i pewnie ktos przed nim kombinowal z matryca


 

Drugie pytanie jak przedstawia sie kultura pracy tego lapa podczas pracy w Windowsie? Pierwsze wersje wg testow mialy jakis problem z praca wentylatora podczas przegladania neta, ze ten po prostu potrafil podbic obroty bez powodu. Czy zostalo to pozniej poprawione?

 

EDIT:

 

Uprzedzajac sugestie, ze to 960m i 1050 jest lepszy. Wiem, ze jest lepszy, ale nie jestem az tak wytrawnym graczem i jednak jakosc wykonania, glosniki i bateria sa dla mnie wazniejsze, niz te 30-40% wydajnosci. Y700 caly z amelinium, dobra bateria, matryca i super glosnikami jest do dostania za 3150zl teraz, jedyne 1050 w tych okolicach to AX15 i Y520, oba plastik fantastik, Y520 badziewna bateria, AX15 badziewne glosniki skierowane w dół laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...