Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
SiwyTM

Najcichsza klawiatura membranowa lub mechaniczna

Polecane posty

Siemanko, na wstępie zaznaczę że w kwestii klawiatur jestem kompletnie zielony, ponieważ nigdy nie kupowałem klawiatury droższej jak do 100 zł. Głównie na czym mi zależy to cisza i fajne podświetlenie, klawiatura będzie służyła do pisania jak i do grania w gry typu Bf jak i wiedźmin 3 po różne inne tytuły.

Edytowano przez SiwyTM

Jaki skok klawiszy preferujesz ? Polecam nożycową jesli ma być cicha.

O preferencjach ciężko mi tu mówić, lecz słyszałem że im mniejszy skok tym ciszej więc lepiej żeby był w miare niski. Co do klawiatury nożycowej to jak ją znaleźć na morele, bo tam są jedynie do wyboru mechaniczne i membranowe

nożycowa to jest dalej membranowa. razer deatstalker jest dla przykładu nożycowa.

Edytowano przez Novice
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Z tych nożycowych jakiś konkretny model polecisz, bo nie wiem czemu, ale do Razera mam wstręt za słuchawki.

tak poleciałem ci deathstalkera

https://www.morele.net/klawiatura-razer-deathstalker-rz03-00800100-r3m1-531540/

Średnia ocena: 4,74

Opinie: 97

95,88% osób poleca ten produkt

co lepszego chcesz ?

Nie wiem, po prostu mam trochę wstręt do samego Razera, ale przyjrze się tej klawiaturze.

Jak coś czekam na jeszcze jakieś propozycje.

Edytowano przez SiwyTM

nawet zepsuty zegar 2 razy dziennie pokazuje dobrą godzinę  :biggrin: ja wymieniłem membranowkę a4 tech za 120zł na tę razera i jest duuuuużo chichsza. Aż chciało się pisać. 

• Upvote 1
  • Downvote 1

Sam ją mam (Deathstalker Chroma) - przesiadałem się z Logitech'a UltraX Premium (na co dzień używam również masę klawiatur Dell'a - wszystkie rodzaje po nowe wyspówki) - mogę polecić - jest cichsza od wszystkich, jakie dotąd używałem, ma fajny, miękki klik. No i podpórka pod nadgarstki robi swoją robotę przy dłuższych sesjach (granie, pisanie).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.