Skocz do zawartości
Forge

Czy DualShock 4 od PS4 Pro potrzebuje nakładek na analogi?

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że gumowe pokrycie analogów pada DualShock 4 dodawanego do PS4 i PS4 Pro bardzo szybko sie ściera i że dużo lepiej korzysta sie z tego pada z nakładkami na analogi. Czy rzeczywiście DualShock 4 potrzebuje nakładek na analogi? Jeśli tak to proszę o polecenie mi jakichś.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy kto jak trzyma kciuka na analogu, jednym się zdziera innym nie. Mój DS4 ma 3 lata i się guma nie zdarła tymczasem 2 kolegom tak.

 

Nakładki bierzesz takie na które Cie stać / ile chcesz wydać kasy. Jedni kupują drogie kontrolfreak a inni jakieś najtańsze. Imcho poza wyglądem nie ma różnicy wiec po co przepłacać?

Ja mam zestaw Hama bo było kilka w pudełku i ze względu na wysoką nakładkę - dzięki niej celowanie jest precyzyjniejsze w FPS.

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-nakladek-hama-8w1-do-ps4

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Prosiaku chyba poprawili trwałość gumek względem zwykłej ps4, bo jeszcze ich nie zajechałem, a gram regularnie od grudnia ubiegłego roku. Ale na wszelki wypadek nakładki kupiłem takie

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-nakladek-do-kontrolera-trust-do-konsoli-ps4?gclid=EAIaIQobChMI-pOnkMPW1QIVU5SyCh0lsgu8EAQYASABEgI2GvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

i jestem zadowolony, szczególnie z tych miękkich, bo mają super przyczepność.

Edytowane przez grzechotnik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Prosiaku chyba poprawili trwałość gumek względem zwykłej ps4, bo jeszcze ich nie zajechałem, a gram regularnie od grudnia ubiegłego roku. Ale na wszelki wypadek nakładki kupiłem takie

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-nakladek-do-kontrolera-trust-do-konsoli-ps4?gclid=EAIaIQobChMI-pOnkMPW1QIVU5SyCh0lsgu8EAQYASABEgI2GvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

i jestem zadowolony, szczególnie z tych miękkich, bo mają super przyczepność.

Te miękkie czyli te czerwone czy czarne ze zdjęć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te miękkie czyli te czerwone czy czarne ze zdjęć?

 

Miękkie to czarne i zielone. Twarde to czerwone i szare. Miękkie są  trochę większe, a dodatkowo wklęsłe po środku z wypustkami na obrzeżach, zaś te twarde są płaskie, trochę mniejsze i mają wypustki na całej powierzchni. Fajnie sprawdza się też połączenie miękkiej nakładki na lewym analogu i twardej na prawym - co kto woli. Jeśli masz szerokie palce, to miękkie będą lepsze, bo są trochę szersze. Dodatkowo palce się na nich nie ślizgają od potu przy dłuższej sesji. To jest zestaw po 2 pary z każdego rodzaju (8 szt.), nie widziałem sprzedawanych osobno twardych lub miękkich.

Edytowane przez grzechotnik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...