Skocz do zawartości
Forge

Sprawdzenie czy "nowe" PS4 Pro jest rzeczywiście nowe po numerze seryjnym

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie kupiłem w media Expert konsole PS4 Pro jednak przesyłkę odebrał brat w sklepie stacjonarnym, a ja jak wróciłem do domu to zobaczyłem że zewnętrzne pudełko konsoli jest bardzo obite na rogach (na jednym rogu obicie było tak mocne, że spowodowało małe przerwanie się pudełka. Sama konsola wyglądała na nową. Pożyczyłem od kolegi GTA V i chciałem zainstalować jednak konsola przerywała instalację i wyskakiwał błąd, że płyta jet porysowana i nie można jej odczytać, a płytkę przedmuchałem i dalej nic, więc ją sprawdziłem i nie było na niej żadnych, ale to naprawdę żadnych rys. Więc zanim pójdę z tym do sklepu chciałbym zobaczyć czy to moje PS4 Pro jest rzeczywiście nowe na podstawie numeru seryjnego urządzenia. Tylko gdzie go wpisać aby uzyskać szczegółowe informacje na temat tego mojego konkretnego modelu PS4 Pro, czyli kiedy był sprzedany sieci Media Expert, czy Media Expert sprzedał go juz komuś innemu przede mną, czy konsola wcześniej łączyła sie już z internetem itp.Mógłby ktoś z tym pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...