Skocz do zawartości
Master21971

Komputer [gry, programowanie]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Właśnie idę do pierwszej klasy technikum informatycznego i w związku z tym przydał by mi się nowy komputer.Jego przeznaczonie będzie nie ukrywajmy trochę do gier bo jednak który chłopak nie lubi sobie trochę pograć,ale również do programowania, Photoshopa,Adobe premiery.Chciałbym móc na tym komputerze spróbować większości rzeczy.Jednostka złożona przeze mnie według mnie daje mi tą możliwość.Budżet to jakieś 8k.Fajnie jakby ktoś się podzielił doświadczeniem i coś podpowiedział.Dodam że nie chodzi mi tylko o wydajność ale estetykę pracy i wygląd.

http://www.morele.net/inventory/info/pXQEdU/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szału toto nie robi

tym bardziej że niedługo premiera nowych proców

więc wypadałoby poczekać 

 

 

a co to za inteligent co minusuje? ćzyżby jakiść znafca czy tylko bezmózgie yeti ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szału toto nie robi

tym bardziej że niedługo premiera nowych proców

więc wypadałoby poczekać 

 

 

a co to za inteligent co minusuje? ćzyżby jakiść znafca czy tylko bezmózgie yeti ?

Juz naprawilem.

 

Jak zgaduje to te troche do gier zrobi sie glownie do gier z czasem. Tak wiec zaleznie co to za soft bedzie procz PS to mozna pomyslec nad 8700K. Moze 6 rdzeni wystarczy. A i7 w pewnych grach lepiej sie sprawdzi. W innym wypadku Ryzen gdy trzeba jak najwiecej watkow. Ja bym poczekal chociazby na to co bedzie na rynku GPU wraz z premiera Vegi. Ale jak wiadomo ogolnie z dostepnoscia jak i cenami bywa roznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rdzawy intel guj

Jasne że Ryzen. Gry to tylko tandetna rozrywka dla ubogich. Wszędzie indziej wielowątkowość z elementami sztucznej inteligencji z Ryzen a jest jak miód na proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...