Skocz do zawartości
Matysh

HP LaserJet Pro MFP M26a - problem ze skanerem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym HP LaserJet Pro MFP M26a. Drukowanie i kserowanie działa, jednak skanowanie już nie. Urządzenie podłączone jest kablem Hi Speed USB 2.0 do laptopa Dell Inspiron 7567 (posiada on 3 porty USB 3.0). Kiedy włączam program ''HP Scan'' po chwili dostaję informację, że nie można nawiązać komunikacji ze skanerem, gdy próbuję skanować za pomocą ''Skanowanie Windows'', otrzymuję informację, aby podłączyć skaner. Wszystkie trzy funkcje opierają się na połączeniu usb, jednak dwie działają (druk i ksero), a jedna nie (skanowanie). Próbowałem już korzystać z '' HP Print and Scan Doctor'', jednak nic to nie dało. Posiadam system Windows 10 Home 64 bit oraz najnowsze sterowniki. Proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie wielofunkcyjne jest w pełni sprawne. Podpiąłem je pod stacjonarkę z win 7 x64 ultimate i do portu USB 2.0, i wszystko działało, mogłem drukować, kopiować oraz skanować. Poradziłem sobie z wejściem do biosu w laptopie, jednak można jedynie wszystkie porty USB 3.0 włączyć i wyłączyć, nie ma możliwości zmiany prędkości, parametrów. Nie mam już pomysłów, jak sprawić, żeby urządzenie chciało współpracować z Dellem Inspiron 7567. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...