Skocz do zawartości
Duch^

gigabyte r9 280 trzęsie ekranem na 144hz film

Rekomendowane odpowiedzi

 Mam problem z karta graficzną Gigabyte r9 280 jest na gwarancji podobno 3lata dali. Z wiatraków chłodzenia słychać od dłuższego czasu łożyska posypane podobno tak mają po czasie ale dobrze kręcą temperatury ok. Mam problem taki że kupiłem monitor 144hz i trzęsie obrazem gdy coś się dzieje na ekranie. Na 120hz rzadko kiedy to się dzieje. Monitor ustawiony na 1920x1080. Na poprzednim monitorze na 75hz chodziło jak trzeba.
Co zrobiłem:
wymieniłem ekran na kolejny nowy nie pomogło. 
wymieniłem przewód display port to mini display też nie pomogło.
zmieniłem port na drugi display port bo są 2x też nic.
zmniejszyłem overclocking do fabrycznych też to samo.
zmieniłem na inne sterowniki nic nie pomogło.
Bios zainstalowany najnowszy.
Karta kupiona ponad 2.5 roku temu reklamować?
Tak to wygląda z tym że trzęsie nawet bardziej ale kamera tego nie pokazuje : 

Edytowane przez Duch^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Karta wróciła przesmarowali chłodzenie, zerwali z nich naklejki.  Obraz na 144hz jak drgał tak drga.Teraz najlepsze po 1godzinie uzywania wiatrak znów rzezi jak by padło łożysko...... Gigabyte tanie mięso dla psów?

Edytowane przez Duch^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Karta wróciła przesmarowali chłodzenie, zerwali z nich naklejki.  Obraz na 144hz jak drgał tak drga.Teraz najlepsze po 1godzinie uzywania wiatrak znów rzezi jak by padło łożysko...... Gigabyte tanie mięso dla psów?

Tak, Gigabyte to gunwo, brat miał taką samą kartę, 2 miesiące po gwarancji zaczęła podobne rzeczy wyświetlać, jakieś randomowe bsody i poszła do kosza.

A twoja karta z tego co wyczytałem to ma ogólnie problemy z wyświetlaniem 144Hz, spróbuj z kablem DVI

Edytowane przez Ohoho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...