Skocz do zawartości
Misiekfu

Zestaw z monitorem do gier ~3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!


Po wielu latach przerwy postanowiłem złożyć jakiś zestaw do gier a że całkowicie wypadłem z tematu sprzętu proszę Was o pomoc w złożeniu czegoś sensownego. 


 


  • Zastosowanie komputera : gry (Wiedzmin jakieś strzelanki itp), filmy
  • Maksymalna kwota : 3500  zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : w tym tygodniu
  • Których części potrzebuję : skrzynka + monitor + system
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : raczej nie
  • Których części potrzebuję : wszystkich oprócz dysków
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : dysk SSD i HDD z laptopa
  • Własna propozycja zestawu : procesor raczej Intel i raczej jakiś i5, ogólnie nie chciał bym przez dłuższy czas niczego dokładać ( no może oprócz RAMu kiedyś) Monitor myślałem nie mniej jak 24"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało mi się trochę podciągnąć budżet - 4000 i ani grosza więcej smile.png


Dowiedziałem się o możliwości użytkowania Windowsa w wersji trialowej i zamierzam z tego w tym momencie skorzystać. Czyli na chwilę obecną potrzebuję samą skrzynką bez dysku i systemu oraz monitor ( no i ew jakaś mysz i klawiatura koniecznie z podświetlanymi klawiszami ).


Z racji tego że kasa na sprzęt trochę większa można coś bardziej pokombinować. Poczytałem trochę o Ryzenie i nie wiem czy nie był by to lepszy i bardziej przyszłościowy wybór ( chciał bym aby w tej konfiguracji sprzęt wytrzymał jak najdłużej ).


 


Poskładałem sobie coś takiego:


http://www.morele.ne...redirect/183894


Jest sens pakować się w AMD czy pozostać przy Intelu? Proszę was jeszcze o podpowiedz odnośnie karty graficznej bo modeli GTX 1060 jest masa i nie bardzo wiem czym się różnią. A może Radeon...


Sprzęt muszę zamówić najpóźniej do piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...