Skocz do zawartości
N3S

"Bieda-Case" Czyli typowy Polak w akcji

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałbym się przywitać: Witam  :biggrin:

 

A więc początek mamy za sobą, przechodzimy do tematu.

W przypływie wolnego czasu postanowiłem wziąć w obroty starą obudowę po moim pececie do starych gier i aplikacji (W98 here) Z początku wyglądała tak
Klik 1

Klik 2


I tak kawałek po kawałku wyszło na dzień dzisiejszy (zacząłem w sumie koło 15.00) coś takiego. 
Klik 1

Klik 2

Klik 3

 

 

Co będzie w środku?
Planowo miał zostać stary sprzęt (widoczny na którymś zdjęciu), ale zostanie upchnięty mój obecny sprzęt, który mam wypisany w sygnaturce.

 

Jakie plany?

-Myślę nad bokiem z delikatnie przyciemnionej plexi, coby było widać mój trud pracy.

-Zasilacz u dołu... Tak wiem "Obudowę se kup debilu!!!1@!!!oneone" Ale po co? Mam ręce, to czemu by nie spróbować.

-Ze względu na moją zachciankę, tj. zasilacz u dołu, środek będzie wyglądać na wzór BTX
-Przód może plexi, albo siatka. Póki co się zastanawiam

-Kosz na napędy wyleciał, kosz na dyski zostanie przerobiony i najprawdopodobniej będzie na dnie

-Przemalować zasilacz z sygnatury, żeby pasował do środka (może czerń)

-Oploty na przewody zasilacza
-Kolor Biały i Czarny mat (zrobione)
-Jakiś AiO na procesor, gdyż myślę nad 6 rdzeniowy Xeon'em
Póki co nie wygląda to ciekawie i najprawdopodobniej do piątku nie będzie, gdyż praca wzywa, ale trzeba jakoś zacząć.  :wink: 

Piszcie co byście zmienili, dodali. Może jakieś rady?

Projekt bardzo hobbystycznie, by zająć czymś czas wolny po pracy, także z góry przepraszam ale nie oczekujcie grubego projektu. Bardziej chodzi o Ideę i myśl, że "Polak Potrafi!" 

Ps. Obudowa obecnie schnie, efekty malowania uwiecznię w piątek.
Pozdrówki! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...