Skocz do zawartości
BIZON5

Pomoc przy składaniu zestawu komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy osoby która zna się na komputerach i mogłaby mi pomóc złożyć komputer szczególnie pod grę CS:GO. Nie znam się za bardzo , ale gotowe zestawy , które znajdują się na nie których stronach bądź poradnikach nie są najlepsze dlatego prosiłbym o pomoc w złożeniu takiego zestawu od podstaw. Moge przeznaczyć na całość do 3500zł. Zależy mi na komputerze który będzie wydajny do gry cs:go dlatego też liczy się dobry procesor oraz karta graficzna która była by wstanie utrzymać stałe 300 fps. Ostatnio kupiłem cały zestaw ze strony i sie okazało że komputer nie był najlepszy i z czasem zasilacz stał się za słaby co spowodowało problemy. Licze na wasza pomoc :) dodam jeszcze że w zestawie mile chciałbym aby znajdowało się jakieś chłodzenie oraz dysk ssd

Edytowane przez BIZON5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś polecane zestawy na PPC ?

 

Jak to ma być sama skrzynka bez peryferiów to za 3 500 zł proponuję taki zestaw - Ryzen R7 1200 , 8GB ram 3000 mhz , GTX1060 6GB , zasilacz 450 W od firmy Thermaltake , dysk 1TB i nagrywarka DVD .

 

Koszt zestawu to ~2900 zł , do tego SSD np. Samsung 850 EVO 250GB i jakaś buda np. Zalman Z3 Plus lub SPC Gladius M35W .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...