Skocz do zawartości
SiwyTM

Listwa antyprzepięciowa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam do Was prośbę poszukuję dobrej listwy antyprzepięciowej z kablem o długości 3m, ale na tym kompletnie się nie znam, głównie zależy mi na tym by miała dobre zabezpieczenia, sam znalazłem coś takiego, lecz niestety kabel jest lekko za krótki. https://www.morele.net/listwa-zasilajaca-apc-performance-surgearrest-2-4m-637149/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestar LFT 2005 lub 2001A - zabezpieczenie 3 warystorami, dwoma bezpiecznikami + filtry EMI/RFI - mogę polecić model 2005 bo go używam, ale 2001 jeszcze lepsze ma zabezpieczenia (1800J a nie 900J), ale nie ma wskaźnika prawidłowego uziemienia.

 

Jak potrzebujesz coś o większej obciążalności to jakiś topowy Belkin Gry mogę polecić (też używam) , tylko widzę obecnie żądają za niego niemal 250zł - chyba na głowę upadli.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co Ci ona? Co chcesz zabezpieczyć i od czego? Tak łopatologicznie.

Listwa tylko i wyłącznie do komputera i może do jakichś rzeczy, co do zabezpieczania to głównie komputer, a listwe potrzebuje i tak bo kontakt będzie zbyt daleko od biurka, a komputer będzie na biurku, stąd też musi być kabel 3m, co do "zabezpieczenia to trochę sobie poczytałem i stwierdziłem że może jednak lepiej byłoby zainwestować w nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...