Skocz do zawartości
Sunbeach

Tyle kasy poszło a problem z netem domowym przy Cisco + Asus RT-AC68UTyle kasy poszło a problem z netem domowym przy Cisco + Asus RT-AC68U

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciąłbyś okno asusa, zamiast robić printscreena całego pulpitu.

Tak w ogóle to już nie wiem ocb. Masz ten  net czy jak? :D

 

Net mam ale nie działa to dobrze.. strony wczytują ale programy które potrzebują sieci nie działają typu Steam, czy pogoda w Windows, aktualizacje w programach nie ciągną.. no i cały czas wyświetla że brak dostępu do netu. Zaraz dopiero będę odinstalowywał antywira i robił czysty rozruch kompa no i potem chyba to przywracanie do ustawień fabrycznych czyli taki ALA format.. jak nic to nie da to jutro biorę jakiegoś informatyka z ogłoszenia bo dzisiaj już gadałem z kilkoma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawidzić steama na innym urządzeniu? 

 

Mam Steama w pracy na lapku i działa także to nie ma znaczenia bo to program który jak masz gdzieś indziej zainstalowany i u mnie na kompie w domu też działa ale nie łączy się z siecią i przez to nie mogę wyświetlić sklepu oraz ściągnąć nowych aktualizacji gier.. wczoraj zrobiłem już odinstalowanie antywira, wyłączałem firewall w opcji routera Asus i nic to nie dało.. nie wyłączałem jeszcze zapory w Windowsie ale wątpię żeby to coś zmieniło.. dzisiaj jeszcze zrobię to przywrócenie do ustawień fabrycznych po powrocie do chaty a jak nic nie da to niestety format :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok chłopaki dzięki za pomoc ale od 2 dni już mam wszystko sprawne. Udało mi się coś tam zrobić w biosie i instalka Win 10 ruszyła także jestem po formacie i wszystko na świeżo już działa i problem z netem zniknął :) Temat do zamknięcia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...