Skocz do zawartości
KurczaQU

Wymiana Galaxy Note 2.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem Galaxy Note 2. Jako że w temacie telefonów jestem zielony chciałem was zapytać czy zmiana tego modelu na coś obecnej generacji przyniesie mi wymierne korzyści w aspekcie szybkości działania telefonu (głównie chodzi o pracę na wielu kartach w przeglądarce i 2 - 3 aplikacjach w tle. Niestety zauważyłem że mój telefon coraz słabiej sobie radzi stąd moje rozważania na temat wymiany. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz Note 2 i jesteś z niego zadowolony to na Twoim miejscu szukałbym nowszych modeli tego telefonu, nie mówię, że od razu najnowsze. Ewentualnie szukaj czegoś od LG z serii G, bo jak mniemam to ciężko by Ci było zmniejszać diametralnie wielkość ekranu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie to jakąś Nokię bym wziął. Nowa 6 nieźle się zapowiada, lekki Android bez nakładek powinien działać płynie jeszcze całkiem długo, jak lubisz Samsungi to może A8. Opłaca kupować się na Amazonie można wyrwać telefony w fajnych cenach i z pewnego źródła (pod warunkiem, że kupuje się od Amazonu albo Fulfilled by Amazon)

 

Nokia 6 2018 - https://www.amazon.de/dp/B07B6C32JX/ref=cm_sw_r_cp_apa_AlSTAbB3FFWEX

 

Galaxy A8 - https://www.amazon.de/dp/B078TZ9WRW/ref=cm_sw_r_cp_apa_jsSTAbZM1K86A

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...