Skocz do zawartości
Glibnes

Ocena zestawu na platformie X399 (15 000PLN)

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę jeszcze dodać że udało mi się uruchomić system również na ustawieniu 3333Mhz bez zmiany timingów, kilka testów w Cinebenchu go nie wysypało. Ustawienie 3466Mhz nie przechodziło POSTa i po trzech próbach przywróciło domyślne ustawienia (możliwe że przy wejściu na wyższe timingi jakoś by poszło, ale w sumie aż tak mi na tym nie zależy, 3200Mhz to już i tak wysoko). Przy 3333Mhz AIDA64 wywala się po 7 minutach, nie po 90 :)

Edytowane przez Glibnes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wydając tyle pieniędzy na morelach można wytargować jakiś rabat ? Sam będę składał pc za ok 10 tys i zastanawiam się czy mogę liczyć na jakiś rabat

Wszystkie "bebechy" (oprócz zasilacza i chłodzenia) kupiłem przez x-kom, w morelach ostatecznie brałem tylko obudowę, której cena w momencie zakupu podskoczyła prawie do 800zł (Thermaltake z listy w wersji z Tempered glass). Brałem z x-komu, bo ceny były albo niższe, albo identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wydając tyle pieniędzy na morelach można wytargować jakiś rabat ? Sam będę składał pc za ok 10 tys i zastanawiam się czy mogę liczyć na jakiś rabat

Tak, dosłownie dzisiaj zapytałem ich o coś takiego z koszykiem za ~11k zł, po ich rabacie wyszło taniej o dokładnie 56 zł...

Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...