Skocz do zawartości
Hexi

Podczas grania w gry mam ścinki co parę sekund

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Złożyłem komputer w lutym 2017 pod koniec miesiąca.

Komputer mnie kosztował 3700 około ale wyszło mi trochę taniej ponieważ czasami się mi udało coś wylicytować, okazje itp.

Podaję mój sprzęt, możecie się dziwić bo gtx 970 ale jest 1060 itp, ale zaznaczam, że gtxa udało mi się parę stów itp taniej kupić od 1060.

Wszystko nowe, niektóre rzeczy z morele zamówione a tak to olx,allegro.

 

Mój problem polega na tym, że od jakiegoś dłuższego czasu ( paru miesięcy ) mam ścinki w grach, udało mi się dzięki znajomemu jedną rzecz naprawić.

Mianowicie miałem spadki fps tzw zamiast ze 250-300fps w CS:GO miałem 80 non stop. 

Zrobił mi format, powiedział jak, dawałem mu screeny z telefonu, powiedział że wszystko okej.

Zainstalował mi przez team vievera na moim kompie sterowniki itp.

Odpalam csa, fpsy się naprawiły, uszczęśliwiło mnie to ponieważ wtedy się " PRAKTYCZNIE " nie dało grać przez te ścinki jak napisałem powyżej.

Odpalam mapę, fpsy okej, 250-300.

Niestety, pozostały ścinki, ale już nie takie wielkie jak wcześniej wtedy się grać nie dało. A teraz przynajmniej coś daję radę ale i tak jest to nieprzyjemne dla mnie.

 

To jest tak, że gram sobie i nagle co 5-10 sekund ścinka mocniejsza bądź lżejsza, i to tak jakbym miał 1fpsa przez pół sekundy co mnie denerwuje.

 

Na przykład:

- Celuję w kolesia, nagle ścinka i ginę bo laga dostałem w grze. Itp

 

Co do neta, nie narzekam, mam LTE od play ale to nie jego wina. Bo bez neta to samo jest w innych grach.

 

Podaję sprzęt poniżej:

Gtx 970

Intel core i7 6700 ( wiatrak mam do niego ten boxowy )

Ram 8GB ( to nie wina tego że niby mało uwierzcie mi ) ja tam tylko w csa gram praktycznie.

1000GB HDD oraz 200GB SSD

Zasilacz corsair cx 450m ( niby z czarnej listy ) ale wydaje mi się, że to nie jest jego wina.

Płyta główna MSI H110M PRO-VD
 
To chyba wszystko ze sprzętu.
Sądzę, że to nie wina czegoś z tych rzeczy, zgaduję że sterownika czy czegoś mi brakuje a co do procesora, to wiem że boxowy ale temperatury w normie są.
Znajomy ze steama utworzył mi folder, w którym mi podał sterowniki jakbym chciał formatować czy coś
Nie wgrał mi wirusa, pomagał mi długo itp widziałem co robi.
 
Zabrakło mu już  trochę pomysłów, także chodzi do pracy itp. Powiedział że może kable od monitora na odwrót z kompa do monitora z monitora do kompa ale to nie pomogło.
Testował LatencyMon HwInfo itp ale nic nie wykryto z tego co widział.
Pozdrawiam. ( mam nadzieję że dobry dział wybrałem. Nowy na forum jestem )
Edytowane przez Hexi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...