Skocz do zawartości
ParDez

Którą drukarkę wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ moja mało co prawda używana Brother DCP-J315w nie drukuje zdjęć ( dokumenty A4 i owszem ) bo padła postawiłem na EPSONA albo L386 4 kolory, albo L805 6 kolorów no i nie mogę się zdecydować którą wybrać. Czytałem wiele na temat tych modeli drukarek i dalej mam dylemat. Może tutaj ktoś pomoże. Chcę amatorsko drukować zdjęcia głównie 10x15 cm i 13x18 cm. o różnej tematyce i kolorystyce.
Bardzo proszę może tutaj mi ktoś sensownie i rzeczowo odpowie skoro tyle pozytywnych opinii o tej drukarce. Przed chwilą czytałem na jednym z forów same narzekania na drukarki Epson serii, L386, 805 i Canon Pixma MG6250. A to trzeba stwarzać odpowiednie profile, a to że kolory odbiegające od normy, a to papiery nie takie i bądź tu człowieku mądry.W końcu dochodzę do wniosku, że kupno drukarki to los na loterii. Można wydać sporo kasy i kupić produkt , który aby działał jak należy wymaga pójścia jeszcze raz do szkoły lub skończenia wyższych studiów. Coraz bardziej ten świat zwariowany i głupi. Im bardziej zaawansowane technologie tym więcej "mądrych".Proszę o pomoc w tych dniach chcę kupić drukarkę. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem drukarkę atramentową na 6 kolorów i zwariować szło - co chwilę się któryś kończył ;) Gdybym miał kupować jakąś atramentówkę, to tylko na stałe zasilanie pokroju Canon G1400 (ten model podałem tylko jako przykład rozwiazania fabrycznego stałego zasilania atramentem, bo może być zupełnie inny model innej firmy). Oryginalne atramenty do drukarek ze stałym zasilaniem są tanie, a na oryginalnych materiałach eksploatacyjnych drukarka Ci będzie dłużej i lepiej jakościowo służyć.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem drukarkę atramentową na 6 kolorów i zwariować szło - co chwilę się któryś kończył ;) Gdybym miał kupować jakąś atramentówkę, to tylko na stałę zasilanie pokroju Canon G1400 (oryginalne atramenty do drukarek ze stałym zasilaniem są tanie, a na takich materiałach eksploatacyjnych drukarka Ci będzie długo służyć).

A jakie są różnice pomiędzy G1400 a G4400, TS 9150, TS 9050 ?

Edytowane przez ParDez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...