Skocz do zawartości
elh

Gdzie w Polsce kupic lub zamowic Coffee Lake?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Potrzebuje w miare pilnie komputer na Coffee Lake.

Gdzie w Polsce bedzie to najwczesniej dostepne?

W UK na przyklad overclockers.co.uk i tego typu sklepy pozwalaja na zamowienie w przedsprzedazy i generalnie maja czesci dostepne najwczesniej a w Polsce jakie to sklepy?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No otwarty otwarty. Pewnie nie słyszałeś, że to i3 ma teraz 4 rdzenie i de facto jest tańsze od 7600K.

 

https://procpu.pl/p/1737/41845/procesor-core-i3-8350-4-0ghz-lga1151-box-procesory-podzespoly-komputerowe.html

 

A i5 ma 6c/6t więc nie wiem do czego się przyczepiasz, gość ma rację że procek dla jeleni.

 

PS widzę że znalazłeś kogoś kto ci sprzeda ramy i pokryje połowę kosztów wysłania listu poczta polską, jednak jeleni nie brakuje.  :wink2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj chłopcze. Rozumiem, że kupując i5-7600K za 1000 zł to jesteś mistrzem w interesach?

 

PS. Znalazłem normalnego sprzedającego i kupiłem za 305 zł z wysyłką. Bez problemu dostał przelew elixirem, nadał paczkę w inposcie po 20 min i tyle. Jak coś cię gniecie to wiesz, że są na to odpowiednie maści.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj chłopcze. Rozumiem, że kupując i5-7600K za 1000 zł to jesteś mistrzem w interesach?

 

PS. Znalazłem normalnego sprzedającego i kupiłem za 305 zł z wysyłką. Bez problemu dostał przelew elixirem, nadał paczkę w inposcie po 20 min i tyle. Jak coś cię gniecie to wiesz, że są na to odpowiednie maści.

 

Ja bym nie dyskutował z tym panem. Radier. Nie warto. 

 

 

 

Dla mnie najważniejsze że AMD zmusiło Intela do zmiany strategii. Po prostu 4 rdzenie stały się dolnym segment teraz. Czyli przemianowali je na i3.  Cenowo z czasem moze się to unormuje, ale i3 rzadko co były opłacalne, ale z drugiej strony to były 2 rdzeniowce z HT. Teraz Pentiumy mogły by je zastapić, ale Intel musi też  pamiętać a nisko budżetowych Pentiumach do 300 zł, które HT nie posiadały. Dlatego wiekszość wybierała Pentiumy bo im dodatkowe wątki nie były potrzebne.  Czas pokaże jak to się  ułoży w ofercie Intela. Mamy i5 jako 6 rdzenii. Jeśli z czasem ta cena unormuje się do tych cen obecnych i5 to będzie jakiś sukces. Bo dostaniemy dwa mocne rdzenie za nie dużo  większe pieniądze. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...