Jump to content
Krzysztof652

Polecany laptop do 5 tys zł

Recommended Posts

Witam , poszukuje laptopa do 5 tys złotych i nie zależy mi na mocnej karcie graficznej ,ale musi mieć bardzo dobrą matrycę (dobre kąty widzenia ) oczywiście 17.3 calowy ,ten laptop ma być głównie do oglądania głównie filmów (na nim lub przez hdmi na tv) i przeglądania internetu z dobrym SSD + HDD na magazyn co byście mogli polecić ? Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę na X-kom to nie ma lapka 17,3" z dobrą matrycą i zintegrowaną kartą , trzeba by było poszukać czegoś z dedykowaną kartą .

 

Tyle że z reguły minimalny konfig to I5 HQ ( z 4 rdzeniami ) + GTX950M/960M , z modeli z prockiem niskonapieciowym jest tylko Dell Inspiron z I5/I7 7xxxU .

 

W wersjach z SSD + HDD klasyczny dysk jest w obudowie zewnętrznej , SSD wstawia sklep - nie wiadomo co to za model , może to być najgorsze <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o na kościach 2D TLC i kiepskich kontrolerze .

 

Proponuję najsłabszą wersję HP Omen za 4 299 zł z I5 7300HQ , 8GB ram i GTX1050 + matowa matryca IPS FHD , do tego osobno kupowany dysk SSD np. Crucial MX300 275GB albo Samsung 850 EVO 250GB .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.