Skocz do zawartości
Erquis

[7000]Grafika, obudowa, zasilacz, monitor - gry, CAD, filmy

Rekomendowane odpowiedzi

"I przyszedł czas że żywcem pogrzebana została karta..."

 

Obecny zestaw jak ze stopki. Po spaleniu się karty planuje modernizację w celu zagrania w tytułu, które omijały mnie przez ostatnie 5 lat.

 

Zakup elementów jak z tytułu:

Obudowa - be quiet! Dark Base 900 - 735PLN

Zasilacz - Corsair RM550X - 444PLN - czy przewody wystarczą do tej obudowy?

Karta graficzna - MSI GTX 1080 Gaming X - 2459PLN

 

Monitor - AOC AG352UCG - tutaj największy problem. Chciałbym przeskoczyć na duży ekran powyżej 30" z przeznaczeniem do gier i filmów. Tego AOC obecnie nigdzie nie można dostać. Może jest jakiś zamiennik godny polecenia w przedziale do 3,5k niekoniecznie matryca VA. Czy jest sens szukać czegoś z g-sync? mało monitorów o takich gabarytach na rynku. 

 

Za wszystkie rady dziękuję. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam już 2 dyski SSD łącznie pod 700GB. Jeżeli chodzi o ram,  zluzowanie timingów do CL 10-11 i spokojnie zrobiłbym 2133MHz+ pytanie czy to ma sens. 

Taka obudowa ze względu na design, pod uwagę biorę jeszcze R5 i Silent Base 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że buda wszystkich męczy.

 

Może doradzi ktoś, coś w kwestii monitora Ultrawide do 4k pln. Jeżeli monitor nie posiada gsync, a miałby współpracować z kartą nvidia, jak wygląda tutaj sytuacja. Możliwie jak najbardziej łopatologicznie, gdyż nic nie wiem na temat tych nowych technologi, a internet jakoś nie wyjaśnia wszystkiego dogłębnie.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...