Skocz do zawartości
tom256

Coś mniejszego od microlab Solo 6c

Rekomendowane odpowiedzi

Mam głośniki microlab solo 6c, chciałbym zamienić je na coś mniejszego o porównywalnej lub lepszej jakości.

 

Nowe głośniki muszą mieć 2 wejścia na cinch (a moze dodatkowo bluetooth?), pilota z mozliwością przełaczenia źródła dźwieku, fajnie gdyby miały, jacka lub minijacka z przodu no i muszą być mniejsze.

 

 

Microlaby zajmują bardzo dużo miejsca. :/

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź edifier 1600t lub 1700t rozmiarowo.

Mam 1700t i złego słowa nie mogę o nich powiedzieć...miałem wcześniej 7c (grały basowo lepiej, w końcu 2,5x większe) ale te praktycznie im dorównują, zwłaszcza że stoją na biurku. A 7c na podłodze musiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s 7c (grały basowo lepiej, w końcu 2,5x większe) ale te praktycznie im dorównują, zwłaszcza że stoją na biurku. A 7c na podłodze musiały.

 

Głośnik przy podłodze powoduje podbicie w zakresie basowym (tak jak przy ścianie jest więcej basu, niż w wolnej przestrzeni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edifier 1700BT, lub 1280DB. Pierwsze mocniejsze i z większą sceną, ale barwa brzmienia też jakby przytłumiona, drugie bardziej neutralne i szczegółowe, ale słabsze. Do tego kształtem 1700 lepsze są na biurko (odchylone do góry w stronę słuchacza), a 1280 na półkę. Oba zestawy mają 2 wejścia liniowe i bluetooth. Mam aktualnie te drugie i bardzo sobie je chwalę.

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR3 ? Male studyjne glosniki.

Moj braciak kupil je do siebie do tworzenia muzyki jak go nie ma w studiu, a nie chcial moich microlabow bo za duze do pokoju 15m2

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

microlabow bo za duze do pokoju 15m2

 

Monitory z 6" i "za duże do pokoju 15m"? No weź :wink2: . U mnie stoją monitorki z 7" wooferem, w bliskim polu (tak metr od głowy) i jest całkiem dobrze, ze świetną trójwymiarową przestrzenią, nieprzewalonym basem, choć nisko schodzącym ... pokój ~16,5 metra kwadratowego.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...