Skocz do zawartości
acmilaneo

Drukarka laserowa mono ze skanerem i WiFi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poszukuję drukarki laserowej, monochromatycznej, ze skanerem (czyli chyba bardziej urządzenia wielofunkcyjnego) z modułem Wifi. Do tego aby nie była zbyt duża oraz aby materiały eksploatacyjne nie były zbyt drogie (dużo nie będę drukować, ale głupio jeśli potem toner by kosztował tyle co drukarka).

Dodatkowo jest dla mnie bardzo istotne abym mógł się łączyć z drukarką będąc poza domem. Obecnie robię to tak, że ktoś z domowników mi włącza lokalny komputer, ja się z nim łącze przez TeamViewera, wysyłam pliki i drukuję na drukarce po usb. Da się ten proces trochę ułatwić? Mam router Synology RT1900AC i on ma zakładkę "Drukarka" ale jak czytam helpa to tam widzę tylko połączenia z sieci lokalnej (ale możliwe też, że czegoś nie rozumiem). A może są jakieś inne usługi / aplikacje które na takie coś pozwalają?

Wpadł mi w oko Brother DCP-L2560DW, ale jeśli przy łączeniu się z nim nie będzie się dało uniknąć połączenia z komputera z sieci lokalnej drukarki to będzie słabo smile.gif


Pozdrawiam i z góry dzięki za porady
Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...