Skocz do zawartości
Mikey1902

Nowa platforma, stary zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie składam nową platformę i mam pytanie czy zasilacz be quiet! Pure Power L8 600W 80PLUS Bronze (https://www.komputronik.pl/product/192001/be-quiet-pure-power-l8-600w.html) wystarczy na:

 

i5-8600K, MSI 1080 Ti Gaming X, MSI Z370 GAMING M5, Crucial Tactical, DDR4, 2x8GB, 3000MHz, CL15, 2 x SSD, 1 x HDD 7.2K RPM, Karta dźwiękowa AIM SC808, Mysz/Klawiatura Gamingowa,

Nie ukrywam że będę chciał kręcić procesor. Jeśli nie wystarczy to na co warto zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 650W Gold starczy na długo? Czy może 700-750? Jest coś wartego uwagi do 450, maks 500zł? Trochę mnie martwi że może zabraknąć jednak mocy.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mikey1902

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8600K i 1080Ti nie zajedzie ci zasilacza z dwoma liniami 30A, tyle. Kwestia tylko żebyś nie podpiął obydwu 8-pinów do karty z jednego podwójnego kabla i z jednego gniazda. Większy zasilacz nie starczy na dłużej tylko starczy do bardziej prądożernych komponentów. Jedynie będzie mógł pracować w trybie pasywnym jeśli kupisz powiedzmy 850W do zestawu co bierze 400W bo nie będzie używał całej mocy. Chcesz nowy zasilacz to kup SeaSonic Focus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...