Skocz do zawartości
sajgonimexyk

Karta sieciowa TP Link WN821N V5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przeprowadziłem się do innego mieszkania i nie mam możliwości podłączyć komputer kablem do internetu więc zakupiłem w/w kartę sieciową.

Wszystko fajnie fajnie, karta na przeszkodzie do routera ma zaledwie jedną ścianę i ok 4 metry, nie gubi prędkości, jest obiecane 'do 60' ale problem pojawia się dalej, i to nie zawsze.

 

Na początku postawiłem sobie zupełnie nowy, świeży system, i pierwszy raz zauważyłem nieprawidłowość kiedy pobierałem sterowniki, bo transfer pobierania spadał z, powiedzmy, 6mb/s do 0.1kb/s ( internet się nie rozłączał ) po czym po kilku, kilkudziesięciu sekundach z powrotem rósł do 6mb/s.. Tak samo jest z steramowaniem, oglądaniem streamów, czy graniem w gry on-line, a to dla mnie duży problem, bo gram tylko w takie.

 

W grach to wygląda tak, że ping nawet nie skacze z tych 35 gdzieś wyżej, tylko dostaję freeze na kilka sekund, po czym albo nie żyję, albo postać żyje własnym życiem.

Spotkałem się już z komentarzami, że dlaczego gram przez wifi itp, dlatego, że grałem przez wifi bardzo długo, bardzo często, i nigdy nie miałem z tym problemów.

 

Po raz pierwszy dziś internet po prostu padł na 10 minut, choć nie rozłączył się, sygnał na 5 kresek, ale go nie było. Sprawdzałem na innych urządzeniach nie ma problemu z wifi ( laptop, telefon )

Wymienić tą kartę na coś droższego, czy co mam zrobić? Od biedy, ostatecznie, pociągnę te kilka metrów kabla i powiercę bo nie chcę rwać sobie włosów z głowy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...