Skocz do zawartości
kojoT

Call of Duty WWII

Rekomendowane odpowiedzi

Taki drobny problem z teksturami. Wszystko ustawione na high, mimo to tekstury mają niską jakość. Po chwili stania w miejscu, jakby się doczytały. Jakość się podnosi ale szału nadal nie ma. FPSy nie schodzą poniżej 50 więc to raczej nie problem wydajności. 30hn68y.jpg 2qlef0p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta pewnie nie nadaza. Jestem aktualnei w singlu po misji z pociagiem i... to co sie dzialo po jego "zatrzymaniu" to do teraz tarzam sie po podlodze ze smiechu. W tej grze brak jakiegokolwiek realizmu. Fizyka nie istnieje a glowny bohater to najwiekszy farciarz jaki kiedykolwiek istnial - nawet 100+ tonowe obiekty latajace niczym kartki papieru na wietrze go cudownie omijaja a mnei przedmioty doslownie przez neigo przelatuja xD Za duzo apteczek i amunicji. Mimo najtrudniejszego poziomu za latwa gra. Mimo pieknego "wojna zaczela sie 1 wrzesnia 1939" to mamy tylko kampanie '44 roku... Ogolnie bida i zal. 2,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta pewnie nie nadaza. Jestem aktualnei w singlu po misji z pociagiem i... to co sie dzialo po jego "zatrzymaniu" to do teraz tarzam sie po podlodze ze smiechu. W tej grze brak jakiegokolwiek realizmu. Fizyka nie istnieje a glowny bohater to najwiekszy farciarz jaki kiedykolwiek istnial - nawet 100+ tonowe obiekty latajace niczym kartki papieru na wietrze go cudownie omijaja a mnei przedmioty doslownie przez neigo przelatuja xD Za duzo apteczek i amunicji. Mimo najtrudniejszego poziomu za latwa gra. Mimo pieknego "wojna zaczela sie 1 wrzesnia 1939" to mamy tylko kampanie '44 roku... Ogolnie bida i zal. 2,5/10

 

 

Ja tam byłem przekonany że to będzie niewypał. Marketingowcy podchwycili temat WWII. Ludzie się rzucili, a wyszedł z tego średniak. Nie dość  że silnik przestarzały, który należy już wymienić, a do tego klimat w porównaniu do COD2 po prostu jest dużo słabszy. Misje wymyślone na siłe bez jakiegoś większego realizmu czy logiki.  Ważne że jest WWII. Nie ważne w jakim wydaniu. To już COD3 była lepsza i bardziej klimatyczna mimo że nie wyszła na PC i była mocno konsolowa i nieco inna od COD2.    Pozostaje ograć  MP i wracać  do COD2 co jakiś  czas. Nic nie dorówna tej części jeśli chodzi o rozgrywkę i ten epicki klimat. Ba nawet COD1 na mnie nie zrobił takiego wrażenia, ale też był dobry. Na pewno lepszy od tego czegoś co teraz wypuścili. 

 

kojoT sterowniki wgraleś najnowsze ? Spróbuj może na innej wersji. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj odpaliłem i jest słabo. Omaha w ogóle nie efektowna a liczyłem że urwie łeb bo w Medal of honor robiła wrażenie. Od tego czasu doszła w grach fizyka i grafika jest niemal foto realistyczna. A tu zonk. Parę ludzi na plaży, plaża z 20 m biegania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem jeszcze trochę i sobie odpuszczam. Dopiero co narzekałem na nowego wolfa ale tutaj to jest dno. Ta gra jest niedorobiona. Brzydka nawet na maksymalnych ustawieniach. Misje są durne np. szukanie oficera który jest wtyką - trzeba zagadać do każdego po drodze. Zadanie: podłóż ładunek pod północną bramę - tylko skąd mam wiedzieć która jest północna, skoro nie ma kompasu ani znacznika. Oczywiście to nic trudnego ale poziom takich zadań jest taki, jakby gra była przewidziana dla upośledzonego umysłowo 10 latka. A może to ja już jestem na to za stary? Tak czy inaczej wolę pograć w windowsowego sapera niż w to <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dostosowana do pokolenia dzisiejszego pokolenia graczy. Tyle że tych głównie młodszych z Hameryki. Dla nich byle g... jest amejzing...   W 3 dni 500 mln$.  Nie ma to jak świetny marketing. Tak wygląda dziś rynek gier.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...