Skocz do zawartości
RexTyran

GeForce Experience nie wyświetla się zawartość programu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dziś dokonałem dość dużo ważących aktualizacji systemu windows 10 ( jesiennych) 
po uruchomieniu PC zorientowałem się że GeForce Experience nie wyświetla zawartości oprogramowania w zamian ukazuje ciemne tło.. kursor myszki jednak wyczuwa w tym oknie opcje do wybrania, ale ich nie widać.
aa942_1.jpg

wina nie leży chyba jednak po stronie oprogramowania bo celowo odinstalowałem je i ponownie pobralem ze strony oficjalnej nvidia i nadal to samo , ma ktoś jakieś pomysły na rozwiazanie problemu ? 

a tak swoją drogą to ta aktualizacja dość dziwna że stworzyła folder jako stary system gotowy do usuniecia ktora zajmuje 8 GB
qh76_23414417_160041534734435_203182571_

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok naprawiłem sobie wariaciki 
jeżeli ktoś ma podobny program to rozwiązanie :
 

1) zamknij wszystkie działające aplikacje, które obsługują nvidię w menedżerze zadań (wszystko, co mówi Nvidia)
2) przejdź do programu "C: \ Program Files \ NVIDIA Corporation" i ręcznie usuń folder  
(jezeli bedziesz mial problem z usunieciem folderu to zmien mu nazwe i zresetuj pc
3) zainstaluj swieza instalke ze strony nvidia
i to na tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety nie zadziałało usunąłem foldery odinstalowałem wszystko wyczyściłem rejestr i dalej to samo. Po reinstalacji pierwsze włączenie działa normalnie. Zawartość jest wyświetlana. Później próba włączenia skutkuje czarnym oknem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...