Skocz do zawartości
Tomek 1988

Karya graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM ZAMIERZAM ZMIENIĆ KARTĘ GRAFICZNĄ W MOIM PC PODZESPOŁY TO

PŁYTA GŁÓWNA ASROCK N68-GS3-UCC

PROCESOR AMD ALTHON 450 X3 3.4 GHZ BLACK EDYTION

ZASILACZ COLER MASTER 520W M520

KOŚCI RAM 4GB 1333 MHZ

PREFERUJE UŻYWKĘ GDYŻ MAM OGRANIZONY BUDŻET ZALEDWIE 200ZŁ MOŻE JAKĄŚ HD 7770 CZY MOŻE COŚ Z SERII GTX GŁÓWNIE CHODZI O GRANIE A KONKRETNIE O WIEDŹMINA 3 PROSZE O SZYBKĄ ODP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/w karty są słabsze, HD7770 to "ala" R7 260

 

GTX 570 natomiast jest stary i prądożerny na maxa ... :( , można go rozważyć jeśli byłby SPRAWNY , ale trzeba mieć dość mocny - markowy zasilacz !!!

Przy tym PC zapomnij raczej o wiedźminie 3 :(

Na upartego może i ruszy , ale dla mnie płynność działania tej gry byłaby nieakceptowalna .... niestety ... chyba , że masz 6/8GB ram> to można już zagrać , bo z 4-ma to tragedia będzie ...

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze na te 4 gb ramu znajde kase gdyby koledzy mieli jeszcze jekieś wskazówki co można jeszcze w tym pc zmienic to prosze o rady napewno beda pomocne jeżeli nie teraz to w przyszłości.czyli hd7770 wygrywa Dziękuje za poświęcony czas i za cenne wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana karty graficznej ok, ale wg mnie trzeba wyjaśnić pewną kwestię. Twój procesor jest niestety stanowczo za słaby na Wieśka i obawiam się czy w miarę komfortowa gra będzie w ogóle możliwa. Zobacz tu:
http://m.pclab.pl/art63116-47.html
W tym teście mocniejsze procesory od twojego athlon i phenom X4 przy użyciu silnej karty 970 uzyskują ledwo 30-35 klatek.

Edytowane przez elgregor111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam procesor też Ci nic nie da , zacznij od karty i dołożenia ramu w/g mnie ... jak ustawisz niskie detale w niedużej rozdzielczości zagrasz w praktycznie każdą grę ... ja bym optował na początek kupić jak najlepszą kartę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty zakupuje jeszcze 4gb ramu i kartę hd7770 wszystkim forumowiczom dziekuje za poświęcony czas

Wiem ze  trochę późno, ale możesz spróbować odblokować czwarty rdzeń w twym athlonie i podkręcić go odrobinę, co z kartą 7770 lub jeśli możesz troszkę dołożyć HD7850 już przyniosło by jakieś korzyści, zwłaszcza gdybyś dokupił jeszcze 4Gb gramu i ustawił Dual-chanel.

 

Link do  odblokowani rdzeni z Athlona x3 450 do Phenoma II X4 B50:

Nie daje ci to pewności ze komp będzie chodził,  lub chodził stabilnie, do stracenia nic nie masz, można potem zablokować z powrotem.

 

a tutaj link do używki 7850 karata ma co prawda 1Gb vramu ale myślę ze do twojego zestawu to spokojnie wystarczy i Wiesiek powinien juz po OC procka  tej karcie i z dodatkowym ramem śmigać, zwłaszcza jesli zjedziesz z rozdzielczością poniżej FulHD.

 

http://allegro.pl/karta-graficzna-gigayte-hd7850-1gb-oc-i7036177297.html

Edytowane przez Yras

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...