Skocz do zawartości
bbc20000

Abit IS7 i IC7

Rekomendowane odpowiedzi

no jescze nie doszla i nie wiem czy szybko dojdzie...

narazie nic nie wyslylaja panowie z komputronika,

na maila tez nie raczyli odpowiedziec, cisza!!!

po prostu super zalezy im na klientach :-/

komputronik IMO pod wzgledem obslugi sux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

mam pewien problem z dyskiem serial ata.. otoz podlaczylem wszystko jak nalezy, w biosie wlaczylem obsluge serial ata i niestety komp nie wykrywa mi dysku.. dodam ze bios jest najnowszy i probowalem juz obydwa gniazda sata..

 

moja plyta to oczywiscie ABIT IS7 a dysk to SAMSUNG SP1213C (SATA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czaje tego pat'a zawsze jak pamieci chodzily na 200Mhz mialem pat wylaczony ostatnio kombinowalem jak by go tu zalaczyc niestety bez powodzenia i co? dzisiaj wlaczam cpu-z i co widze? perfomance mode: enabled :-P myslalem ze cos mu sie pokaszanilo odpalam everesta pat: wlaczony B) i tera niech mi ktos wyjasni o co tu kuzwa chodzi :blink:

@partyboy a w biosie cokolwiek ci wykrywa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tu panowie jak włączyć pat na is7? Probowałem z GAT, ustawiłem na normal i te inne, na każdym oprócz auto zawieszało mi się podczas wejścia do windy, czy to wina pamięci czy po prostu pat u mnie nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@partyboy:a zablokowales agp/pci? dyski sata sa na takie rzeczy bardzo wrazliwe

@misiom:ustaw wsio na auto a 2ostatnie na disabled, odpal kompa i cpu-z luknij so pisze przy perfomance mode

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pat włączałem przy fsb 200, agp / pci na fixed, 66 / 33mhz, włączyłem tryb turbo reszta na auto, przed odpaleniem windowsa pokazuje się czarny ekran, jak ustawiłem timingi 2,5-4-4-8 to pisało że nie można uruchomić systemu bo jakiegoś pliku nie ma :D

Edytowane przez misiom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o zamocowaniu, takiego radiatorka(CM HHC-L61).... na NB IC7 ?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49275586

kurde coś duży jest ten radiator, ale wypasiony

mi chyba raczej się nie zmieści pomiędzy AGP (radiatorami z karty grafiki) a coolerem boxowym CPU :/

może nadpiłować go ? :D

 

czy wogółle warto się zastanawiać ? NB się aż tak chyba nie grzeje nie

pozdro

Edytowane przez neko_one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o zamocowaniu, takiego radiatorka(CM HHC-L61).... na NB IC7 ?

1415063[/snapback]

pasywny zalman niebieski starczy

 

@misiom:ustaw wsio na auto a 2ostatnie na disabled, odpal kompa i cpu-z luknij so pisze przy perfomance mode

zrobiłem tak, dalej pat wyłączony, zaraz sprawdze na luźniejszych timingach

Edytowane przez misiom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@misiom1 sprobuj ustawic nizsza szyne na ram ustaw cl na 2 i wtedy zobacz czy GAT dziala.

u mnie pamieci juz nie cisna wiecej mam GAT ustawiony: StreetRacer, Exhanced,3 ,dis , dis , 2 5 3 2 i dziala ok ale jak podniose chocby o 1mhz wali bledami w memtescie :D

na cl2.5 z huhu nie moge wlaczyc GAT-a mam to samo co ty, ew sprobuj wrzucic BIOS 22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieeeee, no teraz juz komputronik przesadzil!!!!

napisalem komentarz zacyznajacy sie od "plyta jest super! ale niestety trudno bedzie ja dostac w komputroniku" i spytamlem sie tego kolesia z poprzedniego komenta czy on kupil tu czy gdzies indziej,

cwany komputronik wyedutowal mojego posta ze tylko zostalo "plyta jest super!",

jak juz nie chca zeby moja wiadomosc nie byla na ich stronie to niech to usuna, a nie daja tylko poczatek :[, byleby na swoja korzysc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktore stery polecacie na Abit Ic7 ??

1415344[/snapback]

Ja jade jeszcze na starszych ale nie dlugo bede musial przeisntalowac windowsa

 

Czy cos z tymi nowymi sterami intea naprawde jest nie tak - uzywa ktos tej nowej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade jeszcze na starszych ale nie dlugo bede musial przeisntalowac windowsa

 

Czy cos z tymi nowymi sterami intea naprawde jest nie tak - uzywa ktos tej nowej wersji ?

1422365[/snapback]

Mam mieszane uczucia <_<

Mialem wersje 5.?.? nie pamietam

a teraz mam najnowsza 7.?.?

 

na nowszych i swiezym systemie Super PI16MB bylo szybsze

ale spadly mi wartosci Odczyt/Zapis?czas oczekiwania w Everest

 

Nie wiem czym jest to spowodowane, a nie mam czasu robic testy i sprawdzac jak jest na innej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,od pewnego czasu zastanawia mnie pewna sprawa i moze ktos bedzie wiedzial,mianowicie pala mi sie jak by to ujac dwa swiatelka na plycie a raczej diody miedzy Chipem Z Biosem a wtykami od obodowy (Restart,power,ledy itp.)

dopatrzylem sie opisu od nich i 1 to D14 a 2 to R441 ,wie ktos co to moze oznaczac bo przyznam sie ze wczesniej tego niewidzialem bo nic nie swiecilo sie :unsure: PLYTKA TO IS7-E.Dzieki za ODP

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,od pewnego czasu zastanawia mnie pewna sprawa i moze ktos bedzie wiedzial,mianowicie pala mi sie jak by to ujac dwa swiatelka na plycie a raczej diody miedzy Chipem Z Biosem a wtykami od obodowy (Restart,power,ledy itp.)

dopatrzylem sie opisu od nich i 1 to D14 a 2 to R441 ,wie ktos co to moze oznaczac bo przyznam sie ze wczesniej tego niewidzialem bo nic nie swiecilo sie  :unsure:  PLYTKA TO IS7-E.Dzieki za ODP

POZDRAWIAM

1426140[/snapback]

jedna oznacza ze plyta jest podlaczona do pradu i swieci sie jak kmp jest wylaczony al druga znaczy ze komp jest wlaczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli wszytsko oki UFF :-P oki dzieki za odp i moze ktos wgrywal najnowszego Biosa do IS7_E Version: 24, niema z nim jakis problemow typu stabilnosc itp czy overlocking ,ma ktos jakies przemyslenia na jego temat ,obecnie posiadam 22 i jestem zadowolny ,oplaca sie przesiadac ?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...