Skocz do zawartości
bbc20000

Abit IS7 i IC7

Rekomendowane odpowiedzi

no i jest 4GHz.. :]

tutaj relacja z moich bojow

no no ja dzisiaj kupilem tesh tego procka tesh z tej seri ;] ehhe i zobaczymy co z tego wszystkiego bedzie ;] hehe :) aa jaka miales temp na procku w piwnicy ?? po OC oczywiscie ??:> hehe boj sie bo mam wrazenie ze cie lekko pokonam :] hehe :]

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy na ktorym coolerze

na pentagramie ok 58

a na tuniq ok 47-48 nie wiem zreszta dokladnie bo nie siedzialem przeciez caly czas w piwnicy :)

u mnie postowal proc na 4,3 :]

do windy na 4,2 wchodzil ale spi nie przechodzlo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jak pisalem wyzej na 4300 byl post

na 4,2 do windy wchodzil

ale super pi tego nie przechodzilo

teraz to mi na zasilke wyglada bo linia 12V przy 3800 byla juz dokladnie 12v a na wyzszym oc nie mierzylem :( ale wiecej niz 12V nie bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spi 16m i godzinka sp2004

 

KEAN to sparawdź jeszcze prime 95, ale żeby w pełni obciążyć procek musisz zapuścić 2 instalacje Prima z różnych katalogów, wtedy dopiero będzisz wiedział czy wszystko jest stabilne jak skała. SPI obciąża P4 tylko w 50 %. Smutne ale prawdziwe.

pozdrawiam

Edytowane przez marcinas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. ale też ma być obciążony. Dlatego potrzebne są 2 instalacje Prime.

Zapusc zamiast super pi i reszty

http://www.distributed.net/download/

ktorys z tych klientow.

Chodza na dual core i HT.

Sa czule na bledy pamieci i niesamowicie

grzeja procka.

Jezeli 2 godziny pochodzi Ci bez wpadki

masz duza pewnosc ze procek jest stabilny,

oraz cpu mark z 3dmark 06.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam troche lamerskie pytanie ale czy jak grafa nie obsługuje AGPx8 (tylko x4) to w biosie bede miał ukrytą opcje ustwienia AGP na x8???

bo obecnie mam w biosie dostepne ustwienie tylko AGP x2 i x4.

to troche zdebiałem i nie wiem czy jak kupie GF6600 to bedzie mi śmigac na AGPx8? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam big problem

dzisiaj chciałem wykrecić na maxa mojego proca włączyłem fsb 200 i dałem napiecie 1.700 żeby przeszedł super pi z konkretnym czasem po 10 minutach pracy chyba po 5 w super pi komp sie wyłączył i nie chce wstać zielona lampka świeci sie cały czas a jak naciskam power ON to czerwona świeci sie pół sekundy i gaśnie nie wiem co to jest robiłem cler cmos baterie też wyjmowałem myślałem że spaliłem proca albo zasilacz sie schrzanił ale testowałem proca ram grafe zasilacz hdd na innej płycie (asrock 845) i działa wszysko OK nie wiem co mam robić co sie mogło stać z tym ? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...