Skocz do zawartości
bbc20000

Abit IS7 i IC7

Rekomendowane odpowiedzi

katownik jest w ksztalcie litery L w ksztalcie T jest teownik ;) ale to to juz taki max OT tera moje pytanie uzywacie zintegrowanych kart muzycznych? u mnie sa jakies przebicia w momencie gdy dysk cos czyta/zapisuje mial ktos z tym stycznosc?

1387467[/snapback]

ja mam cały czas jakiś delikatny szum w słuchawkach, nawet jak wyłącze całkowicie głos! :|, a na drugim kompie na innej płycie i na tych samych słuchawkach wszystko OK :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już sobie zrobiłem z dźwiękiem :)

w biosie pogrzebałem i jest tam opcja odpiedzialna za sprawdzanie zegara pci czy jakoś tak, włączyłem to i mam "cisze" jak nic nie słucham :D

 

w przyszłym tygodniu będą podłączał sprzęt na optyke to zobaczymy jak to będzie mykać :)

Edytowane przez lukas-comp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały topic o IC7, ale nie znalazłem nic o napieciach, moje pytanie ....

jakie mogę dać największe bezpieczne napięcie na P4 northwood'zie (533MHz)? bym czasem nie spalił CPU

jechałem już 2,4 @ 3,0Ghz ale było niestabilnie (prime błędami sypał), stąd moje pytanie

 

//pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatam

czy zmiana biosu wplywa na OC ??

obecnie mam bios 04/27/2004.

Zastanwaiwm sie czy zmiana biosu cos zmieni w OC.

Ktory bios z waszego doswiadczenia jest najlepszy??

jakie max napiecie bezpieczne moge ustawic dla P4 3GHz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim zalezy to od sprzetu, bios ma drugorzedne znaczenie i jego zmiana moze powodowac raczej kosmetyczne zmiany w O/C no chyba ze producent wymysli cos calkiem nowego ale wiekszosc biosow zawiera raczej poprawki a nie jakies nowosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja z takim pytankiem wczoraj pierwszy raz zdecydowalem sie na podniesienie FSB, dalem na poczatek na 220, resetnalem kompa, wszystko ok. Dalem jeszcze wyzej, na 230, i dalej wszystko midzio - osiagnalem 3,45ghz z mojego 3,0 :wink: I to na standardzie. W dodatko zapodalem na noc prime95 rano wstaje komp nadaj chodzi, czyli wszystko ok. Temperatura siega w prime95 torture test do 60stopni (podczas grania nie przekracza 50). I teraz moje pytanko, jaki mam jeszcze zapas, czy warto jest krecic dalej i czy jest jakies ryzyko ? Ciekawy jestem co by sie stalo jakbym dal na 250FSB ;)

 

Moja plyta glowna to abit IS7-E2 a procek to Pentium Prescot 3,0ghz HT ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreci ile wlezie do rozsadnej temp. i napiecia

Powinien pojsc na 3,75 GHz ;)

z lekkim podniesieniem napiecia :D

Temp tak do 70 przy max obciazeniu, lub zainwestuj w jakiegos pentagrama ;)

www.apollo.pl

www.esc.pl

www.pcprojekt.pl

1399147[/snapback]

Apollo - 525.00

Esc - Nie ma ;)

Pcprojek - równiez nie ma :D

 

A ten sklep co podałem zaufany czy jakis shit??

Edytowane przez zeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proline.pl - 539zł

gral.pl - 544zł

 

Siema ja z takim pytankiem wczoraj pierwszy raz zdecydowalem sie na podniesienie FSB, dalem na poczatek na 220, resetnalem kompa, wszystko ok. Dalem jeszcze wyzej, na 230, i dalej wszystko midzio  - osiagnalem 3,45ghz z mojego 3,0 :wink: I to na standardzie. W dodatko zapodalem na noc prime95 rano wstaje komp nadaj chodzi, czyli wszystko ok. Temperatura siega w prime95 torture test do 60stopni (podczas grania nie przekracza 50). I teraz moje pytanko, jaki mam jeszcze zapas, czy warto jest krecic dalej i czy jest jakies ryzyko ? Ciekawy jestem co by sie stalo jakbym dal na 250FSB ;)

 

Moja plyta glowna to abit IS7-E2 a procek to Pentium Prescot 3,0ghz HT ;]

1399880[/snapback]

60st to nienajlepiej, u mnie 55 nie przekracza :)

zainwestuj w arctic freezer 4, temp się zmniejszy i możliwości proca też pewnie wzrosną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainwestuj w arctic freezer 4, temp się zmniejszy i możliwości proca też pewnie wzrosną

A wlasnie myslalem co by tu sobie kupic, zeby bylo chlodniej. No pasuje mi to "coś", tylko teraz powiedz mi czy to: http://allegro.pl/show_item.php?item=47882080 by się nadawało? ;] Acha i powiedz szczerze czy osoba ktora nigdy z takim czyms nie miala kontaktu da sobie rade? w montazu.. jest jakas intrukacja? :wink: Wiesz jesli chodzi w oc to tyle potrafie co przestawiac taktowania w gfx i zmieniac fsb ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...