Skocz do zawartości
_Vip_

Sluchawki nauszne dobrej klasy do 400zl

Rekomendowane odpowiedzi

Żona usiadła mi na moich starych sennheiserach HD202 więc jest okazja do zakupu nowych słuchawek. To co dali w zestawie do Note8 to szmelc i jeszcze ma tendencje do wypadania z ucha (przynajmniej u mnie). Raczej nie chce słuchawek bezprzewodowych bo zazwyczaj muzyki słucham w wyrku wieczorami i kabel się tu sprawdzi. Tym bardziej, że chyba jednak jakość po kablu jest nadal lepsza niż po BT. Z drugiej strony ponoć kodek BT aptX zapewnia duży postęp w materii jakości dźwięku bez kabla.

Do wydania powiedzmy 400zl. Na daną chwilę celuje w AKG K240 MK2 lub tańsze Studio. Jesli cos z BT aptX to ciekawe sa Marshall Major II Bluetooth. Kosztuja kolo 350zl, trzymaja ok. 30h na baterii, ale podejrzewam, ze do jakosci dzwieku K240 im daleko. Glownym zrodlem dzwieku bedzie Note8 w tandemie z apkikacja Tidal. Rodzaj muzyki raczej wszystko co wpada w ucho po za discopolo i jakims techno umca umca. Czyli od Michela Jacksona po KORNa i Limp Bizkit.

Nie wiem czy ktoś tu na forum interesuje się tematem audio. Ale jeśli ktoś ma coś do powiedzenia mądrego to będę wdzięczny.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci jak sie ma impedancja do sluchania po BT.. przeciez z racji bezprzewodowosci nie podlaczymy ich do wzmacniacza, zastanawiam sie jak Note 8 napedzi takie sluchawki z racji ograniczonej mocy wyjsciowej.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...