Skocz do zawartości
rozyk

Drukarka/urzadzenie wielofunkcyjne [500-1200zl] ekonomiczna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Poszukuje drukarki/urzadzenia wielofunkcyjnego. Najwazniejsze zeby byla ekonomiczna. Rodzicom kupilem Brother DCP-J315W i z zamiennikami po 10zl jest super. Takze mam sentyment do marki. wink.gif Budzet 500-1200zl, o ile warto doplacic. Czy w takiej cenie lepiej laserowa czy atramentowa? Uzytek: druk paru kartek z komputera, czasem jakies ksero, raz do roku wydrukowanie zdjecia(moze). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Poszukuje drukarki/urzadzenia wielofunkcyjnego. Najwazniejsze zeby byla ekonomiczna. Rodzicom kupilem Brother DCP-J315W i z zamiennikami po 10zl jest super. Takze mam sentyment do marki. wink.gif Budzet 500-1200zl, o ile warto doplacic. Czy w takiej cenie lepiej laserowa czy atramentowa? Uzytek: druk paru kartek z komputera, czasem jakies ksero, raz do roku wydrukowanie zdjecia(moze). 

Idź za ciosem...Brother DCP-J105.Do Twoich zastosowań (moich też:)) idealna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moglbys mi powiedziec jakie sa zalety/wady drukarki laserowej? Nigdy nie mialem i nie mam pojecia "z czym to sie je".

 

To nie jest jakis slabszy model 315? (315 ma kolorowy wyswietlacz)

 

Zapomnialem dodac tylko ze wymog to wifi i drukowanie z wifi z roznych komputerow. (windows, mac, linux)

 

A taka: http://allegro.pl/brother-mfc-j200-wifi-gw36-wielkie-tanie-tusze-pl-i6221091323.html ?

 

Albo : http://allegro.pl/drukarka-brother-dcp-j562dw-wifi-duplex-warszawa-i6948794959.html ?

Edytowane przez rozyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...