Skocz do zawartości
tom256

Lusterko z rejestratorem/kamera cofania itp

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji ze kupiłem nowy samochód potrzebuje lusterka, które będzie miało standardowo wideorejestrator, kamerę cofania, oraz zbliżenia z tyłu, ale także możliwość podłączenia pod zestaw nagłośnieniowy w samochodzie, tak abym mógł puszczać muzykę z komórki przez Bluetooth i odbierać telefony na zestawie głośnomówiącym.

 

Ktoś coś poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolny rynek działa tak ze jak cos potrzebuje to kupuje. Kupie zawsze taki produkt który najlepiej spełnia moje oczekiwania w akceptowalnej cenie.

 

Twoja wypoweidź natomiast nie wnosi kompletnie nic do dyskusji. Wiec jesli nie masz nic mądrego to powiedzienia to proponuje nie zaśmiecać forum i sie nie wypowiadać.

 

@Edit

Już coś mam opcja FM trasmiter pozwala przesłać dźwiek do radia samochodowego.

 

Jeszcze tylko opcja aby dźwięk mozna było przesyłać ze smartphona do lusterka.

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale myślisz, że aż tak rozbudowane w funkcje lusterko istnieje? Co sam znalazłeś?

 

Wysłane z mojego PLUS przy użyciu Tapatalka

 

Przykład:

 

https://www.cyfrowe.pl/kamery/wideorejestrator-media-tech-mt4058,-lusterko-wsteczne-z-nawigacja-gps-na-systemie-android-44.html?gclid=Cj0KCQiAmITRBRCSARIsAEOZmr75p9v_vUgllhc-PTjfLhdqK3TH5HybHBSg4MTWcB1egUqcar-WvDAaArucEALw_wcB

 

 

Ale dopiero zgłębiam temat.

 

@edit

 

Teoretycznie jeśli to ma Androida i FM-transmiter to:

-nastawisz radio na FM-transmiter lusterka

-instalujesz Spotify na lusterku

-łączysz sie po Wi-Fi 

-puszczasz z iPhonea poprzez Spotify muzykę na lusterku ktora jest przez FM odbierana przez radiu  :P

 

Minus to że trzeba opłacać Spotify. Pytanie czy dało by sie lusterko skonfigurować jako słuchawki Bluetooth stereo.

 

Chyba nikt nie spodziewał sie jeszcze 10 lat temu że będzie instalował oprogramowanie na lusterku samochodowym :D

... nawet hiszpańska inkwizycja. :P

Edytowane przez tom256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast lusterka zdecydowałem że zastąpię radio urządzeniem z Androidem. Podłączę pod to kamerę cofania, przednią kamerę też powinno dac radę, czytnik ODB2 przez Bluetooth i zainstaluje Torque, do muzyki będzie Spotify, radio chyba tez jest. Gratis GPS, porty USB do ładowania i wszystko co na Androidzie można zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...