Skocz do zawartości
$l@ven

.bin & .cue - pare pytań i problemy...

Rekomendowane odpowiedzi

O ile wiem pliki cue sluza do wypalania plikow bin (dobrze wiem :P). Otwieram ten plik cue Nero i wyskakuje mi nastepujacy blad:

Nie można otworzyć pliku C:(ENCODE)2f2f-cd2nox.bin!)

Wystąpił bład podczas ładowania pliku cue sheet

'E:tu ścieżka do pliku .cue!'

(Linia 1)/

Plik .bin znajduje sie w tym samym miejscu co plik .cue, i ma taka sama nazwe. Sciagalem jeszcze raz piki .cue, ale to sie dzieje przy wszystkich binach i cue. Obojetnie jakich.

Jezeli ktoś wie jak problem rozwiazac pisac.

PS. Czym sie robi pliki .bin i .cue ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ile bylo postow na ten temat ,http://forum.purepc.pl/search.php

chciales tylko posta nabic? jezeli wiesz czemu nie napiszesz? a takie problemu dokladnie nie bylo..

wiesz ile jest postow o tym na forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.burnatonce.co.uk

 

Program mały, szybki i darmowy (a przy okazji całkiem łatwy i jest troche opcji). Osobiście go używam i jest spoko.

 

Ew. możesz zastosować kombinację daemon tools i clone cd (lub dowolny do dokładnego kopiowania), idealnie się sprawdza jak nie masz plików cue (sam bin), lub nie chcesz się bawić w kilka różnych programów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezu, chodzi po prostu o to ze w plikach .cue czesto podana jest sciezka np e: ktora nie musi sie zgadzac w naszych warunkach, wystarczy wyedytowac ja na wlasciwa lub skasowac calkowicie np nie e:plik.bin lecz plik.bin i sprawa zalatwiona...

 

1 post - 1 odpowiedz (rownie dobrze mozna odpowiedziec jak i napisac ze to juz bylo) i sprawa zalatwiona a ja widze juz cala trylogie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...