Skocz do zawartości
AoT_Hunter_PL

Jakie 2x dyski do laptopa IBM T60p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje porady.

 

Chce zrobić upgrade dysku systemowego i  drugi jako zewnętrzny.

 

Nie sety mój samsung HM640jj już powoli pada.

 

 

Wybór padł na SSD 128 lub 256GB , oraz coś talerzowego przynajmniej 1TB 7200rpm / Sata 1/2/3  32MB Cache wzwyż.

 

 

Co możecie mi polecić (szukam SSD wytrzymałego , szybkiego, bez limitów zapisu, w dobrej obecnie technologii produkcji pamięci - co by go jeszcze móc wykorzystać po przepięciu w innym urządzeniu kiedyś)

 

Wiem że lapek dość wiekowy i ma Sata 1 , ale jest to zacny i wytrzymały sprzęt na matrycy IPS, który do tej pory daje rade.

jadę oczywiście na Win XP

 

 

Widzę że w temacie SSD zmieniło się trochę na gorsze jeśli chodzi o technologie pamięci i często polecacie szukanie czegoś starszego na  MLC // SLC

 

 

Czy Adata SU800 bedzie ok ? //  może Premier PRO ? // a może jednak coś innego nowszego.

 

W szybkich dyskach talerzowych (oczywiście mowa o 2.5'') na allezło w dziale 7200 -- widzę straszną biedę niż parę lat wcześniej.

 

Kiedyś na topie był wspomniany samsung , teraz ?

 

Polecany Seagate z zestawów do stacjonarki nie występuje  w takiej konfiguracji 2.5'' chyba ?

 

 

Budżet na SSD w granicy zdrowego rozsądku czyli  te 2xx zł  za pojemności do 128GB

Chyba ze coś konkretnego to można dołożyć.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...