Skocz do zawartości
Zielok

Ultrabook do max. 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Przyszedł czas wymiany stacjonarnego blaszaka na coś mobilnego. Sprzęt będzie użytkowany do przeglądania neta, YT, raz na jakiś czas składania zdjęć ale przede wszystkim do pracy z pakietem Office (w szczególności w Excelu). Na oku na razie mam takie propozycje:

-Asus Zenbook Flip UX360CA
-MacBook Air

-HP Envy 13-AD008NW

 

Co myślicie o powyższych urządzeniach? Proponujcie również swoje typy. Z góry dzięki za pomoc ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba warto dopłacić do tej ósmej generacji. Podoba mi się koncepcja tego, że może być takim tabletem bez odpinania ekranu, z drugiej strony bałbym się trochę o te zawiasy, ktoś z Was miał już może doświadczenie z takim urządzeniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zainteresował mnie Dell Inspiron 5370 i5, (z matowym ekranem) widzę że był tu wymienianiany i chciałbym zapytać, czy ktoś mógłby wypowiedzieć się o jakości matrycy? Pytam, ponieważ szukam ultrabooka do zadań fotograficznych w terenie, a wersja z ekranem dotykowym (Inspiron 5379) zbiera w tym zakresie raczej negatywne opinie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez 7vwh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To matryca TN do prac biurowych a nie do grafiki czy zdjęć  -_-

 

To nie jest wysoka seria, tutaj są dosyć średnie matryce, ni dla zaawansowanych lub profesjonalistów. MacBooki maja świetne matryce a są przecież "glere" czyli refleksyjne  ^_^

oczywiście, w końcu to średnia - niższa półka i nie spodziewam się cudów. Nie chcę wydać zbyt dużo, bo nie będzie to główny komp do pracy, tylko do szargania w terenie. Jednak w recenzjach tego modelu z ekranem dotykowym ludzie wspominają rzucającą się w oczy słabą jakość matrycy - ciekaw jestem czy w modelu 3570 też jest widoczna lipa, czy ot - normalny wyświetlacz.

 

Dzięki za linki do Asusa, przyjrzę się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inspiron 5370 - ma matrycę TN, słabe kąty słabe kolory i pokrycie palety barw. Do tego Celu mówię bierz ZenBooka ewentualnie jakieś starsze MacBooki Pro

No tak. Zweryfikowałem u Della, że matryce w 5370 i 5379 są te same, więc odpadają. Szkoda, ponieważ przy niższej cenie ma paramery lepsze od droższych sprzętów, no ale gdzieś musiała być ta oszczędność. Zenbook wygląda dobrze, choć szkoda, że niestety należy do tych grubszych ultrabooków.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nie, ale w kategorii ultrabookow chyba jest po tej grubszej stronie.

 

A co powiecie o https://www.x-kom.pl/p/388162-notebook-laptop-133-lenovo-ideapad-320s-13-i5-8250u-8gb-256-win10-mx150-szary.html ?

 

Na papierze porownywalny do polecanego zenbooka ux410ua ale.. lzejszy, mniejszy, duzo lepszy procek i o stówę tańszy?

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez FxJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...