Skocz do zawartości
bartekwrx

Monitor IPS237L-BN - Mruga

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Państwu

 

Mam taki dosyć niemiły problem od mniej więcej 8 dni. Mianowicie zauważyłem gdy monitor stoi bez zasilania przynajmniej 2h (wyłączona listwa zasilająca). To po włączeniu wyskakuje komunikat o braku połączenia z kartą graficzną tak przez 2 sekundy, ale to akurat normalne, dopiero jak zostanie nawiązane połączenie z kartą graficzną, to wtedy następuje wyłączenie monitora na sekundę (również gaśnie lampka) kilka razy od 2-3 zazwyczaj, ale dzisiaj naliczyłem 9x aż. Odrzuciłem raczej winę karty graficznej (GTX 760) gdyż przy dużym obciążeniu nic się nie dzieje, wszystko jest odpowiednio wyświetlanie, a renderowanie nie utraciło prędkości, obciążeniem nazywam Wiedźmin 3 lub Star Wars Battlefront 2 na 1920x1080. Nie wiem czy to wina układu sterującego w monitorze czy może zasilacza monitora. Monitor jest połączony kablem HDMI, na obu portach dzieje się tak samo, lecz nie sprawdzałem co się stanie jeśli podłącze go innym kablem HDMI czy VGA. Monitor po tym potrafi kilkanaście godzin chodzić normalnie, wyłączyłem go na 20 sekund, włączyłem i wszystko jest w porządku. Ekran kupiony w październiku 2013, miał po drodze tylko jedną naprawę w postaci zbitego ekranu w serwisie LG. Proszę o pomoc. Załączam zdjęcia, linkuje, gdyż przycisk załączania nie działa

 

f41b775c6b319.jpg
b5f42f140ebc3.jpg

e8b14612b3edd.jpg

3f1ed728eb2d8.jpg

Zasilacz zewnętrzny

Pozdrawiam

Edytowane przez bartekwrx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...