Skocz do zawartości
Patryk W

Budżet 5000- 6000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wydania między 5 a 6 tysięcy.
Czytając recenzje już się pogubiłem co jest warte kupna w tej kwocie.
Cały czas kusi mnie przekroczenie mojego budżetu i zakup https://www.x-kom.pl...medium=referral
Ale naczytałem się dużo dobrego i złego na temat tego produktu.

napotkałem również ten laptop ale ponoć się mocno grzeje i nie jest dobrze zaprojektowany( wyczytane z komentarzy pod testami) https://www.x-kom.pl...e1tb-win10.html

Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego laptopa.
Pozdrawiam.

Przeznaczenie laptopa jest na gry :) lubię pograć a niestety dużo jestem w delegacji - nie za bardzo interesuje mnie to ile on prądu wsuwa (nie ja płace :) Ważne by za bardzo się nie grzał i był wydajny co do kwoty jaką chce przeznaczyć.

W obecnej chwili mam https://www.x-kom.pl...-fhd-msata.html
Który zresztą chce sprzedać :) jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o propozycje na prv. pewnie się dogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie pralka, zamrażarka czy odkurzacz  ^_^

Masz racje :)

Chce kupić laptopa a nie prezent dla żony :P

 

Odnośnie laptopów jakie zaproponowałeś to ta pierwsza opcja za droga nie ma co przeginać :)

 

A ta druga opcja hmm dostawić dysk SSD i powinno być ok - też myślałem nad tym modelem ale naczytałem się że nie jest jakiś wspaniały że dużo do poprawienia. Na razie jeden głos na ten model :) czekam na kolejne propozycje :)

Edytowane przez Patryk W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) 5000-6000zł

2) matowa 17cali (1920 x 1080 (FullHD)

3) Gry

4) matowa matryca

5) pracowałem na MSI ale Acer Helios 300 też jest interesujący

6) Laptop z systemem

7) koniecznie dysk SSD

Edytowane przez FxJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie to NVMe samodzielnie dobrany  :wink2:

Jakieś konkrety ?

Jestem zielony w tych tematach moja wiedza opiera się na tym co przeczytałem na forach no i testach, potrzebuje dobrej maszyny w kwocie jakiej napisałem. Jeśli masz coś dokładnie na myśli, napisz mi model a ułatwisz mi sprawę. Zakupił bym go nawet jutro :) ważne bym się na nim nie zawiódł.

Za dużo tego a jak ktoś nie jest w temacie jak ja może trafić na .... i nie będzie zadowolony z zakupu.

 

z góry dziękuje za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o tym modelu ?
https://www.x-kom.pl/p/376213-notebook-laptop-156-hp-omen-i7-7700hq-8gb-1tb240ssd-win10-gtx1060.html

Jest lepszy czy gorszy od predatora ? jak tam wygląda sytuacja z grzaniem się ?

Niestety to jest tylko 15.6 cali ale może jednak warto się skusić.

Edytowane przez Patryk W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem Acer Helios 300 i7-7700HQ/16GB/256+1000/Win10 GTX1060

Ale kusi mnie cały czas te MSI w wersji GE w końcu te 120hz kusza jak również wykonanie całego laptopa zaczynając od klawiatura steeelseries która zawsze jest nie do ruszenia i układ klawiszy. W zasadzie jedyny minus to słaba karta graficzna - chyba że grzeje sie mocno ale nie mogę znaleźć żadnych informacji o tym modelu:
MSI GE73 i7-7700HQ/16GB/1TB+256/Win10X GTX1050Ti 120Hz
kod producenta Raider | GE73 7RD-027XPL-256SSD M.2

Rozumiem że przy większych obciążeniach MSI GE73 podobnie grzeje sie jak predator ?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...