Skocz do zawartości
goral2099

Renowacja starej obudowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś stałem się szczęśliwym posiadaczem kilkunastoletniej białej/kremowej obudowy big tower. Jest w dobrym stanie jednak widać upływ czasu. Znacie jakieś sprawdzone, stare indiańskie domowe sposoby na przywrócenie plastikowi dawnego blasku nowości? Czytałem coś o Retr0bright, ale to chyba tylko na żółknięcie, a nie na brud wżarty? Czy nie kombinować za dużo i szorować szczotką polewając gęsto jakimś Cifem po prostu? Byłbym wdzięczny jeżeli podzielicie się swoimi doświadczeniami - nie chcę jej zniszczyć niechcący. :)

Edytowane przez goral2099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna sprawa. Szukam przedniego panelu 5,25 lub ewentualnie 3,5" + adapter. Przydałoby się żeby były tam ze dwa USB 3.0, złącza słuchawek i mikrofonu i czytnik kart mikroSD/SD. A to wszystko w kolorze białym. Tak to sobie wymarzyłem. :) Przeorałem internet i nie znalazłem absolutnie nic. Jak coś było, to w kosmicznej cenie i nie spełniało wszystkich wymagań... nie ma nic takiego na rynku, czy ja słabo szukałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może troche późno ,ale dawno temu widzialem na yt poradniki jak zrobic cos takiego samemu. moze troche zabawy z tym bedzie ale zrobisz sobie tak jak chcesz :) ew mozesz kupic jakis hub na usb(wiem ze to nie to,ale jak nie ma nic innego to lepszy rydz niz nic ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HUB to ja mam, ale nie tego szukam. Doszedłem do tego, że będę musiał zrobić sam już jakiś czas temu. :) Pomysły powoli wcielam w życie, także będzie dobrze, nawet jak gotowców kupić się nie da. Z przyjemnością uprawiam to swoje druciarstwo, bo taka zabawa to przecież sama przyjemność. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...