Skocz do zawartości
strusmig

Który GTX 1050 Ti jest warty uwagi?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
który z niżej wymienionych GTX 1050 Ti jest warty uwagi? Chodzi mi głównie o rozsądne temperatury i bezawaryjność. Kwestia wydajności schodzi na drugi plan. Budżet to 800 zł.

Palit GeForce GTX 1050 Ti StormX 4GB GDDR5 (679 zł)
Palit GeForce GTX 1050 Ti DUAL OC 4GB GDDR5 (699 zł)
MSI GeForce GTX 1050 TI 4GT OC GDDR5 (699 zł)
ASUS GeForce GTX 1050 Ti Phoenix 4GB GDDR5 (699 zł)
Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti 4G GDDR5 (709 zł)
ASUS GeForce GTX 1050 Ti DC2 OC 4GB GDDR5 (749 zł)
ASUS GeForce GTX 1050 Ti Expedition 4GB (749 zł)
Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4G GDDR5 (749 zł)
MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING 4GB GDDR5 (799 zł)
Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti G1 Gaming 4GB GDDR5 (799 zł)

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam!

Edytowane przez strusmig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta karta jest bardzo chłodna i nie widzę sensu dopłacać 25% jej wartości dla trochę lepszego chłodzenia ;) Kupiłem najtańszy model za 599zł z jednym wentylatorem i nic się nie grzeje, nie hałasuje. Jest nawet wersja pasywna bez żadnego wentylatora i wg recenzji też się dobrze sprawuje.

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja pasywna ( np. Palit KalmX ), w połączeniu z niesłyszalnym, wolno-obrotowym wentylatorem 120mm zapewnia najlepszą kulturę pracy, przy najniższych temperaturach, a temperatury wpływają na "długość życia" karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto dołożyć ok 70zł i kupić MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3G. Wydajność będzie lepsza.

Dodatkowo te dołożone 70zł może Ci się zwrócić dzięki aktualnej promocji MSI. Kupując kartę do 8 stycznia u jednego z partnerów możesz otrzymać gamingową mysz MSI Clutch 40 oraz podkładkę. Szczczegóły można przeczytać na stronie promocji http://promocje.msi.com/promotions/rozswietl-swieta-vga.
Dla kart z serii 1050 promocja również obowiązuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi taką ( MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 3G ) kartę za niespełna 900 zł ;p

nie liczę gratisów ... one są "do wyczerpania zapasów" -"kocham takie definicje" !!! P.S. Kupując monitor miałem dostać Fifę 2017 , ale niestety brakło :( ( zapasów )

Obecnie nie widzę taniej niż 889- 1060 3GB :

https://proline.pl/gigabyte-geforce-gtx-1060-3gb-gddr5-192bit-pci-e-gv-n1060ixoc-3gd-p947149

https://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=608&g=657593&n=Gigabyte-GeForce-GTX-1060-Mini-ITX-OC-3GB-GDDR5-192-Bit-HDMI-2xDVI-DP&w=c

Sens może to mieć ... ale niestety mniejsza ilość VRAM

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3gb vram to nie jest tak mało, obniżasz o 1 stopień tekstury i cienie (mam na mysli te wymagające pamięci gry) i już po srpawie - 1060tka 3gb to nie karta do ultra panowie ;) 

Edytowane przez Khael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...