Skocz do zawartości
sadbre

Obudowa do 450zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po zakupie nowego procesora płyty głównej oraz karty graficznej nastał czas na wymianę zalmana 12 plus na coś lepszego, do wydania mam 450zł, chłodzenie cpu ma około 160mm, nie używam napędu, co Panowie polecicie do tej ceny ?
Ja mam na oku 2 obudowy Be quiet! SILENT BASE 800 ( mogę ją dostać za około 449zł delikatnie zarysowaną) lub nową Thermaltake Suppressor F31, którą z nich wybrać ? A może w ogóle coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat be quiet, bo mam. Wprawdzie model 600, ale większych różnic nie ma.

Wygląd jak na zdjęciach, konstrukcja solidna, łatwo się montuje i demontuje elementy obudowy. Porty usb pod skosem na górnym rogu, nie wchodzą na siebie podczas podłączania większych urządzeń. Wentylatory mają regulowaną moc na przełączniku. Nie da się ich wyłączyć całkowicie, przełącznik mógłby być lepszy. Same wentylatory to Pure Wings 2. Jeśli oczekujesz kompletnej ciszy to się zawiedziesz, bo jednak je trochę słychać. Na plus jeszcze należy dodać, że z załączonymi wentylatorami jest spory wiatr w budzie, więc jeżeli procesor czy grafika mają średniej jakości chłodzenie to te wentylatory to nadrobią. W innym wypadku nie ma potrzeby przepłacać za model 800 i wystarczy kupić model 600. W obudowie mieszczą się długie karty graficzne i wysokie chłodzenie procesora. Na uwagę zasługuje ciekawe miejsce na montaż dysków 2.5".

Ogólnie z obudowy jestem zadowolony, z chłodzenia tej obudowy tak średnio jeśli chodzi o kwestię hałasu. Obudowa ma niby wnętrze wyciszać, ale nie oszukujmy się - nie robi tego. Musiałaby być bardzo gruba i ciężka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...