Skocz do zawartości
brolly666

1070Ti Problem z SLI w grach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od nie dawna mam PC z dwoma kartami 1070Ti asus rog strix, spiętymi mostkiem podwójnym SLI, i za równo w grze World of Warcraft, jak i w 3D marku występuje dziwne migotanie obrazu kolor przechodzi w różowy. Gdy wyłączę SLI w ustawieniach Nvidi wszystko zdaje się być ok. Niestety na screenach tego nie widać więc nawet ich tu nie zamieszczam. Dodam ,że karty w slotach siedzą ok, sprawdzałem na dwóch mostkach, zasilacz jest z zapasem mocy. Sterowniki najnowsze, Płyta główna to Asus rog z 370 h Gaming , Cpu i5 8600k. Ram G skill 3000 mhz 2 x 8 gb, OS Win 10 HP.

Ktoś może spotkał się z takim przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz platformy która nadaje się do SLI to raz, dwa mostek HB to MUS na Pascalach.

Tutaj masz wiedzę w pigułce jak SLI robić, na czym i z jakich kart. A, kiedy nie ma to ŻADNEGO sensu.

Sprzedaj te 2x 1070Ti i weź 1x 1080Ti.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2018 o 09:36, brolly666 napisał:

A wydajnościowo jak to będzie wyglądało np. przy wydobywaniu kryptowalut przez nicehash? Aktualnie wyciągam na dwóch 1070ti 1100 zł miesięcznie.

 

 

 

 

Jesteś pewien, że tyle wyciągasz?

Kurde, to ciekawe ile ja wyciąne na tym co u mnie siedzi :D

4x TITAN Xp , do tego TITAN V /2x TITAN X Pascal + TITAN Kepler w pudłach. Jeszcze GTX 680 :D Chyba sobie super koparkę zrobię...

 

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...