Skocz do zawartości
1gacek1

Czarny ekran z 99 w prawym dolnym rogu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Grałem w Lola i nagle ekran zrobił się czarny. Sresetowalem kompa i podczas ponownego uruchamiania systemu (podczas skórki windowsa) pojawiły się dwa grube czerwone pionowe paski na ekranie. Windows się wgral ale wyglądało to jak jakaś pixeloza. Niestety nie poszedłem za radą żeby sprawdzić grafikę i kupiłem inna. Gdy zamontowalem ta druga już nie udało mi się uruchomić komputera....na starej też nie działa. Po włączeniu komputera pojawia się czarny ekran z małym numerem 99 w prawym dolnym rogu i stoi.... Płyta nie pokazuje błędów, wszystkie diody świeca nie ma alarmu dźwiękowego.  Próbowałem kilka sposobów nic nie działa. 

- Wypialem ram ( płyta piszczy i restartuje komputer)

- Wypialem grafikę aby na zintegrowanej czarny ekran i 99

- Wypialem wszystko co.sie da ... jak wyżej...

- Wyciągnąłem baterię na cały dzień to samo nic nie pomogło.

- Wyciągnąłem baterię i trzymalem przycisc wlaczenia 15 sekund... nie pomogło

Jest coś jeszcze co mogę zrobić czy poprostu plyta zdechła? 

Płyta to:

MSI Z77A-G45 MILITARY CLASS II

Ż góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Spróbuje tak jak.mowicie a jak to nie pomoże to trzeba będzie zakupić nową bo już dawno po gwarancji....ale powiem że nie jest łatwo coś znaleźć bo już nikt nie robi z takim gniazdem za procka. 

Jeszcze raz dzięki.  

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...